Pasaulinę košės dieną ,,Žemynos“ pradinukai vaišinosi koše

Pasaulinę košės dieną ,,Žemynos“ pradinukai vaišinosi koše

1458
0
DALINTIS

Spalio 9 d. ,,Žemynos“ progimnazija, kaip ir daugelis Lietuvos Bendrojo ugdymo įstaigų, dalyvavo Pasaulinėje ,,Košės dienoje“, kuri Lietuvoje minima antrą kartą.

Sveikais avižinės košės pusryčiais penktadienio rytą pasitiko ,,Žemynos“ pradinių klasių mokiniai, kuriems maistingus avižinės košės pusryčius dovanojo UAB „Malsena Plius“.

Pagrindinis ,,Košės dienos“ tikslas- ugdyti sveikos mitybos principus nuo mažens, t. y.

mokyti sąmoningai rinktis naudingus ir maistingus produktus; atsisakyti nesveikų užkandžių; norėti sveikai maitintis; žinoti, kas naudinga organizmui;

Sveikatos specialistai teigia, kad visavertė vaikų mityba prasideda nuo sveikų pusryčių-košių, kuriose gausu organizmui būtinų medžiagų ir vitaminų.

Skanaudami kvapnią avižinę pusryčių košę, pradinių klasių mokinai klasėse klausėsi mokytojų paskaitėlės apie maistingų pusryčių svarbą, avižų savybes, sveiką mitybą.

Na, o savo žinias apie sveiką mitybą, gyvenseną mokiniai galėjo pasitikrinti atlikdami užduotis knygelėse ,,Košės diena“, kurias kiekvienas pradinukas gavo dovanų.

Socialinė pedagogė L. Bernadickaitė

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.