TV3 nuotr.

Pasaulinio garso akordeonistas Martynas Levickis: „Buvo minčių – velniop visą tarptautinės karjeros siekimą!“

„Vienu metu buvo tokių minčių, kad velniop visą tarptautinės karjeros siekimą, gal apskritai susimažinti iki muzikavimo tik savo malonumui. Bet tai mintys, kurioms kilus susimąstai, o ką daugiau veikti?“ – atvirai ir be užuolankų apie akimirkas, kuriomis suabejojo savimi, jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos pasaulinio garso akordeonistas Martynas Levickis.

Praėję metai 33-ejų Martynui Levickiui buvo kaip niekada dosnūs. Jis išleido naują albumą, pelnė prestižinį apdovanojimą, turėjo dešimtis koncertų visame pasaulyje, buvo pakviestas dėstyti į Londono karališkąją muzikos akademiją, o netrukus apie jį pasirodys filmas, kurį išvys ir Prancūzijos publika. Todėl tai, kad tarptautinio pripažinimo sulaukęs Martynas kartais abejoja savimi ir jaučiasi, kaip pats sako, nepakankamas, skamba neįtikėtinai.

Kelių dešimčių kvadratinių metrų kambarėlyje sostinės Senamiestyje, prietemoje, degant žvakėms Martynas valandų valandas kantriai zulina naujus kūrinius būsimiems pasirodymams. Po 4-6 valandas – tiek akordeonistas repetuoja kasdien. Kartodamas tas pačias vietas vis greičiau ir greičiau, žvilgtelėjęs į kamerą jis šypteli, nes kaip vėliau prisipažįsta, visi pakartojimai ir klaidos nesuvaidinti. „Stebimas net ir kelių žmonių jaučiu atsakomybę, todėl imu jaudintis ir klysti, o tuomet suprantu, kur dar reikia daugiau padirbėti“, – pasakos Martynas. Akordeono virtuozui daugybę kartų teko pasirodyti prieš tūkstantinę auditoriją, bet jis pasakos, kad kur kas didesnis jaudulys tuomet, kai prieš akis tik keli ar kelios dešimtys klausytojų.

Kas Martyną Levickį sulaikė nuo drastiško sprendimo mesti sėkmingą muzikanto karjerą? Ir ką teko paaukoti dėl pripažinimo? Gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: