Irma Baltrušaitienė

Pasaulyje aukso medaliu įvertinta vizažistė I. Baltrušaitienė pristato madingiausią nuotakos makiažą

Nors šiuo metu ir gyvename karantino sąlygomis, tačiau nenumaldomai artėja vasara, kuomet ne tik bus pasibaigęs visuotinis “namų areštas”, bet ir prasidės vestuvių metas. Tikriausiai dažna būsimoji nuotaka šiuo metu vaizduotėje jau piešia būsimą savo įvaizdį ir domisi, koks gi makiažas bus madingas šį sezoną.

Daugkartinė pasaulio vizažo čempionatų nugalėtoja Irma Baltrušaitienė pristato naujoves, kurių turėtų paisyti būsimos nuotakos, jei nori svarbiausią gyvenimo dieną atrodyti ne tik  gražios, bet ir madingos.
Vizažo meistrė, dirbanti Kaune, tvirtina, kad dar niekada nesutiko abejingos savo išvaizdai nuotakos. “Jos visada nori būti tobulos. Darbas su nuotakomis prasideda nuo aptarimo, nes man labai svarbu išklausyti kiekvienos klientės norus bei svajones. Labai džiaugiuosi, kai jos atsineša nuotraukų su norimo makiažo pavyzdžiais. Ir ypatingai širdį glosto, kai tos nuotraukos būna iš mano nuotakoms skirtų makiažų fotosesijų”, – pasakoja Irma Baltrušaitienė ir atskleidžia šių metų madingiausias tendencijas.

Pasak vizažo meistrės, šiais metais ant bangos vis dar išlieka natūralumas, tačiau jau šiek tiek ryškesnis. “Naujovė – atsiranda vyšninės lūpų spalva. Gražios, purpurinės lūpos buvo netikėtas nukrypimas nuo tradicinių rožinių ir “nude” lūpų dažų, kuriuos paprastai matote nuotraukose. Šiais metais viskas siejasi su rožėmis. Taip pat ir nuotakos makiažas. Švelnūs ir subtilūs rožiniai atspalviai šį sezoną yra ypač madingi akims. Taip pat nereiktų pamiršti ir vis dar ant bangos esančio  švytėjimo”, – sako specialistė.

Fotografės Evelinos Šumilovaitės užfiksuotuose kadruose – du Lietuvoje garsūs modeliai,  Simona Belopetravičiūtė  bei TV laidos “Gero vakaro šou” vedėja Diora Perteikonytė, padėję vizažistei Irmai Baltrušaitienei atskleisti nuotakų makiažo idėjas.

“Dijorai buvo atliktas gaivus ir žaismingas nuotakos makiažas: pritaikyti rausvi šešėliai bei padariau šiuo metu ypatingai madingus spalvotus, šiuo atveju, violetinius pravedimus. Tačiau toks pravedimas tiks ne visoms, todėl reiktų asmeniškai pasitari su savo vizažiste. Lūpų spalva taip pat derinta  prie bendro žaismingo turi įvaizdžio – eigu akys žaismingos, blizgios ir lengvos, lūpos negali būti labai matinės, sunkios tekstūros. Lūpos turi būti ir atrodyti lengvai”, – atliktą makiažą komentuoja Irma Baltrušaitienė.
Antrajam modeliui Simonai buvo atliktas šiek tiek kitoks makiažas. “Tiek akys, tiek lūpos jau tampa intensyvesnės, tačiau išlaikoma harmonija. Parinkta natūralių spalvų paletė”, – pasakoja vizažistė.

Antrame įvaizdyje tiek Dijorai, tiek Simonai meistrė Irma Baltrušaitienė akcentuoja lūpas šiek tiek jas paryškindama. “Simonos lūpos vyšninės, pagal šių metų naujausias nuotakos tendencijas, o Dijoros išlieka permatomos, blizgios tačiau šiek tiek intensyvesnės. Tai aktualu toms, kurios mėgsta ryškias lūpas. Žinoma, nepamirštamas ir švytinčios odos efektas, tačiau lengvumo įspūdis taip pat išlaikomas”, – sako Irma Baltrušaitienė. 

Apžvelgiant bendras nuotakos įvaizdžių tendencijas, viena išsiskiria ypač ryškiai – ateinantį sezoną bus labai madingi įvairiausi galvos papuošimai ar apdangalai – gėlės, lankeliai, kaspinai, kepurėlės ar skaros. Tad net ir įnoringiausia nuotaka tikrai turės iš ko rinktis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: