Pasieniečiai sulaikė Skandinavijoje pavogtus laivų variklius gabenusius panevėžiečius

Panevėžyje pasieniečiai sulaikė du šio miesto gyventojus, kurie gabeno, įtariama, šešis Skandinavijoje pavogtus laivų variklius. Vienas panevėžietis buvo apsiginklavęs be leidimo laikomu užtaisytu revolveriu.

Pirmadienį vėlai vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai vienoje Panevėžio gatvėje, aikštelėje prie gyvenamojo namo, norėjo patikrinti mikroautobusą „Nissan Primastar“ su angliškais numeriais.

Prie jo vairo sėdėjęs ir važiuoti ketinęs vyras pasieniečių nurodymams nepakluso. Iššokęs iš automobilio jis bandė pabėgti. Sulaikomas vyras priešinosi, todėl VSAT pareigūnai buvo priversti panaudoti kovinius savigynos veiksmus ir bėglį surakinti antrankiais. Patikrinimo metu paaiškėjo, kad vyras turėjo penkiais šoviniais užtaisytą revolverį. Pasieniečiai išsiaiškino, kad sulaikytasis yra 29-erių Panevėžio gyventojas, neturintis leidimo ginklui.

Mikroautobuse dar buvo 26-erių panevėžietis.

„Nissan Primastar“ pasieniečiai nugabeno į Šiauliuose įsikūrusią Zoknių užkardą. Automobilyje pasieniečiai rado penkis „Honda“ ir vieną „Suzuki“ motorinius laivų variklius, įtariama, pavogtus Skandinavijoje.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo bei dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Abu panevėžiečius VSAT pareigūnai uždarė į areštinę. Varikliai, revolveris ir automobilis „Nissan Primastar“ saugomi Zoknių užkardoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: