AINA.LT nuotr.

Paskelbtas aukšto meistriškumo sporto programos projektų finansavimo konkursas

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė trimetės 2023–2025 m. aukšto meistriškumo sporto programos projektų finansavimo konkursą.

„Stengiamės gerinti sportininkų pasiruošimo varžyboms kokybę ir suprantame, kad  pasirengti aukščiausio rango varžyboms reikia ne vienų metų. Siekiant užtikrinti nepertraukiamą aukšto meistriškumo sporto finansavimą buvo parengta trimetė programa. Šiuo metu yra paskelbtas konkursas, iki vasario 13 d. laukiame paraiškų“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.

Aukšto meistriškumo sporto programos projektų finansavimo konkursu siekiama skatinti Panevėžio miesto komandinių žaidimų ir individualių sporto šakų atstovus, žaidžiančius Lietuvos aukščiausiosiose lygose, dalyvaujančius Europos, pasaulio varžybose, siekti aukščiausių rezultatų. Taip pat prisidėti prie teigiamo miesto įvaizdžio kūrimo, garsinimo, reprezentavimo ir rezultatyvaus atstovavimo. Sportininkų pasiekimai skatina visuomenę, ypač jaunus žmones, sportuoti, o tai lemia ne tik įsitraukimą į aukšto meistriškumo sportą, bet ir didesnį fizinį aktyvumą.

Paraiškas dalyvauti atrankoje iki vasario 13 d. gali teikti ne mažiau kaip dvejus kalendorinius metus sporto srityje veikiančios ir teisės aktų tvarka Panevėžio mieste registruotos nevyriausybinės sporto organizacijos. Pareiškėjas privalo prisidėti prie projekto programos įgyvendinimo savo lėšomis ne mažiau kaip 30 proc., išskyrus neįgaliųjų sporto organizacijas, kurių prisidėjimas savo lėšomis privalo būti ne mažesnis kaip 10 proc. nuo bendros projekto vertės.

Išsamesnė informacija www.panevezys.lt – Konkursai, el. paštu zivile.uztupaite@panevezys.lt arba telefonu tel. (8 45) 501 395.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: