Paskirtas naujas „Fortum Klaipėda“ direktorius

UAB „Fortum Klaipėda“ valdyba paskyrė naują įmonės direktorių. Juo tapo įmonės operatyvinio valdymo vadovas Donatas Petronis. Naujasis direktorius pareigas eina nuo sausio 1d.

Donatas Petronis UAB „Fortum Klaipėda“ pradėjo dirbti 2012 m. balandžio 2 d. elektriku-techniku, jaunesniuoju elektros inžinieriumi, 2014m. spalio mėnesį tapo elektros inžinieriumi, o 2016m. kovo mėnesį- operatyvinio valdymo vadovu.

Naujasis vadovas didžiuojasi perimdamas socialiai atsakingos įmonės, sprendžiančios efektyvų ir galutinį perdirbimui netinkančių, tačiau energetinę vertę turinčių atliekų sutvarkymą, vairą. „Veiklos tvarumo garantas- iniciatyvi ir profesionali darbuotojų komanda, kurią pažįstų ir ja tikiu. Visi kartu ir toliau užtikrinsime šilumos tiekimą klaipėdiečiams ir saugų atliekų tvarkymą“,- sako Donatas Petronis.

Nuo 2019m. lapkričio, iš pareigų pasitraukus Tomui Eikinui, laikinai direktoriaus pareigas ėjo UAB „Fortum Klaipėda“ valdybos narys Fiodor Kozliuk.

UAB „Fortum Klaipėda“ eksploatuoja vienintelę Lietuvoje nepavojingomis komunalinėmis ir pramoninėmis atliekomis kūrenamą kogeneracinę jėgainę.

* * *

„Fortum“ yra pirmaujanti švarios energijos įmonė, gaminanti ir tiekianti elektros energiją ir teikianti šildymo bei vėsinimo paslaugas, taip pat išmaniuosius sprendimus, didinančius išteklių vartojimo efektyvumą. „Fortum“ kviečia savo klientus ir visuomenę prisidėti prie švaresnio pasaulio kūrimo. Įmonėje dirba daugiau nei 8000 specialistų Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse, Rusijoje, Lenkijoje ir Indijoje. 2018 metais „Fortum“ pardavimo apimtys pasiekė 5,2 milijardo eurų, o 57 % elektros gaminama neišskiriant į aplinką CO2. „Fortum“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Helsinkio vertybinių popierių biržoje.  

„Fortum“ Lietuvoje priklauso UAB „Fortum Heat Lietuva“, kuri valdo įmones UAB „Fortum Klaipėda“ (95%), UAB „Fortum Joniškio energija“ (66,2%) ir UAB „Fortum Švenčionių energija“ (50%). Taip pat įmonei priklauso 19,64% AB „Klaipėdos energija“ akcijų ir 49% UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“ akcijų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: