Patarimai, kaip įsirengti praktišką vonios kambarį

Visi norime turėti tiek vizualiai patrauklų, tiek praktišką vonios kambarį, kuriame būtų malonu ir patogu atlikti higienos rutiną ir mėgautis vonios procedūromis. Jeigu planuojate patobulinti ar nuo nulio įrengti vonios kambarį – pirmenybę teikite praktiškumui ir funkcionalumui. Kokie aspektai yra kone svarbiausi, norint įsirengti praktišką ir funkcionalią erdvę? ARSAN profesionalų komanda dalinasi keliais svarbiais patarimais.

Varginanti dušo kabinos priežiūra

Naudojantis dušo kabina ilgainiui atsiranda įsisenėjusios kalkės ir kiti nešvarumai, kuriuos tenka kone kas savaitę kruopščiai valyti. Todėl jeigu svarstote įsigyti dušo kabiną, atkreipkite dėmesį ne tik į jos formą, montavimo būdą, bet ir į gamintoją. Kokybiškas gamintojas gali pasiūlyti specialią stiklo dangą ir komfortą suteikiančias funkcijas.

Vienas tokių dušo kabinų gamintojų yra RADAWAY. Šių dušo kabinų, durų bei vonios sienelių stiklas yra grūdintas. Tai reiškia, kad mechaninis atsparumas yra 5-6 kartus didesnis už paprastą stiklą. RADAWAY gaminių stiklas taip pat yra padengtas specialia „Easy Clean“ danga, kuri saugo stiklą nuo kalkių ir purvo apnašų, todėl be didelio vargo pašalinsite nešvarumus nuo gaminio, nes kalkės taip stipriai neįsisenėja ant paviršiaus.

Tačiau nereiškia, kad šias dušo kabinas visai nereikia prižiūrėti. Kad ir kaip bebūtų, vanduo ir muilo apnašos daro įtaką bet kokiam stiklui. Tokie stiklai kas pusę metų yra atnaujinami su specialiu RADAWAY purškikliu ir pagal poreikį yra valomi su specialiu valikliu, kuris nepažeidžia „Easy Clean“ dangos ir efektyviai pašalina purvo apnašas.

Erdvę taupantys sprendimai

Turint nedidelį vonios kambarį dažnai susiduriame su dilema, kaip neapkrauti erdvės ir vizualiai ją padidinti.

Vonios kambaryje pagrindinis įrenginys dažniausiai yra vonia arba dušo kabina. Kurį gaminį verčiau pasirinkti? Dažniausiai moterys pirmenybę teikia vonioms. Jos leidžia atsipalaiduoti ir pasijusti tarsi SPA centre. Na, o vyrai mieliau renkasi greitą apsiprausimą duše. Ką daryti jei kambario erdvė yra ribota? Vienas praktiškiausių sprendimų yra vonios sienelė, kuri atstoja tiek vonią, tiek dušo kabiną. Jei vistik planuojate įrengti dušo kabiną, siekiant tikslingiau išnaudoti erdvę – stumdomos arba sulankstomas durys yra praktiškiausias pasirinkimas. Jomis nekliudysite šalia esančių įrenginių bei sutaupysite daugiau erdvės.

Kaip dar būtų galima optimizuoti erdvę? Rekomenduojame rinktis pakabinamus baldus ir vonios įrangą, kuri vizualiai kuria didesnę erdvę. Sienoje sumontuoti gaminiai leidžia po jais sandėliuoti vonios reikmenis.

Potinkinių vandens maišytuvų konstrukcinės detalės slypi sienoje, sukurdamos minimalistinį dizainą. Toks sprendimas taip pat taupo ir vizualiai didina vonios kambarį. Jų valymas yra paprastesnis, nes nėra bereikalingų kyšančių dalių.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis praustuvą, norint sukurti didesnę erdvę? ARSAN profesionalai pataria apsvarstyti įleidžiamas į stalviršį kriaukles – žiūrint iš toliau, jų praktiškai nesimato, o jų valymas taip pat yra paprastesnis. Vienas originalesnių sprendimų – praustuvas ant skalbimo mašinos –  pasirinkę tokį variantą, visapusiškai išnaudosite turimą vietą.

Jeigu planuose yra įrengti bidę, apsvarstykite klozetą su bidė funkciją arba bidė dušelį įmontuotą šalia unitazo. Vietoje dviejų įrenginių (klozeto ir bidės) turėsite vieną daugiafunkcį unitazą. Bidė dušelis leis atlikti ne tik higienos procedūras, bet ir pasitarnaus kasdienėje buityje.

Veidrodžiai su LED apšvietimu

Dar vienas praktiškas pasirinkimas – LED veidrodžiai. Kuo jie pranašesni už standartinius veidrodžius? Neeikvojant daug energijos, LED lemputės suteikia pakankamai gerą apšvietimą, kuris puikiai pasitarnauja kaip papildomas šviesos šaltinis. Skleidžiama šviesa nesukuria ant veido krintančio šešėlio, todėl kur kas patogiau yra atliekamos kasdienes procedūras. ARSAN asortimente esantys veidrodžiai su apšvietimu gali pasiūlyti daugybę papildomų funkcijų, padėsiančių palengvinti kasdienybę. Pavyzdžiui, galite papildomai pasirinkti šildomą kilimėlį nuo rasojimo, norimą šviesos jungiklį (liečiamą, bekontaktį ar mechaninį).

Be to, tai ne tik šiuolaikiška interjero detalė, bet ir būdas suteikti beribės erdvės pojūtį.

Praktiškų sprendimų yra kur kas daugiau, todėl pirmiausia reikia atsižvelgti į poreikius. Pavyzdžiui, jeigu ketinate įsigyti vonią, rekomenduojame rinktis akmens masės arba SilkStone gaminį, kuris tarnaus jums ilgus metus ir džiugins praktiškumu. Įrengiant erdvę nuo nulio, dažnai kyla klausimas nuo ko pradėti? Kokius gaminius rinktis? Kviečiame nemokamai konsultacijai ARSAN salone Vilniuje. Čia gyvai pamatysite minėtus įrenginius ir sužinosite daugiau praktiškų ir funkcionalių sprendimų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: