Pažagienių mokykla-darželis paminėjo veiklos 30-metį

Gruodžio 3 dieną Panevėžio r. Pažagienių mokyklos-darželio bendruomenė šventė įstaigos veiklos 30-mečio jubiliejų. Kadangi šventė rengta esant ekstremaliai situacijai šalyje, buvo svarbu užtikrinti tiek dalyvių, tiek svečių saugumą. Tačiau su iššūkiu pavyko sėkmingai susidoroti. Mokyklos steigėjo dėka 2020 m. įkurta  unikali mokyklos erdvė – naujas priestatas su joje įrengta modernia ventiliavimo sistema,  suteikė galimybę saugiai sukviesti didesnį būrį šventės dalyvių.

Meninėje-kūrybinėje vaikų programoje, kurios šeimininkais ir vedėjais tapo trys menininkai Joris, Austėja ir Dainora bei jų klasės mokytoja Vaida, netrūko dainų, šokių ir sveikinimų. Bendruomenę pradžiugino buvusių auklėtinių prisiminimai, kuriuos surinkusi mokytoja Diana sudėjo į elektroninę knygą „Mūsų mokyklėlė – Pasakų pilis 1991-2021“ (ją galima perskaityti internete), kurios pildymą ketinama tęsti gavus kitų auklėtinių prisiminimų.

Taip pat malonu buvo paklausyti automobilių sporto temomis rašančio žurnalisto, buvusio darželio auklėtinio  Tomo Markelevičiaus. Jo viešnagė, įdomus pasakojimas ir ypatinga dovana – lenktyninė žaislinė mašina su ralio čempiono Otto Tanako parašu, įsiminė mokyklos dabartiniams mokiniams.

Renginio metu nuskambėjo nuoširdūs Savivaldybės mero pavaduotojo Antano Pociaus, LR Seimo narės Guodos Burokienės, Savivaldybės administracijos direktoriaus Eugenijaus Lunskio, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistų, Velžio gimnazijos direktoriaus Rimto Baltušio, kitų rajono mokyklų ir darželių vadovų, vietos bendruomenės lyderių ir tėvelių atstovų sveikinimai ir palinkėjimai mokyklos-darželio bendruomenei. Visų šių svečių dalyvavimas bei kolegiškas palaikymas buvo svarbus mokyklos bendruomenei per šventę ir ypatingai vertinamas kasdien.

Trys laiškai, trys dešimtmečiai ir šventinis renginys pavadintas „Lai auga gerumo sparnai …“ užbaigė visų metų renginių ciklą, skirtą pasidžiaugti ir įprasminti jauniausios rajono mokyklos veiklą.

Ši jauna, bet veržli ir inovatyvi mokykla kasmet sukviečia mokytis per šimtą 2–11 metų vaikų iš daugiau nei 80-ties šeimų, gyvenančių tiek mieste, tiek rajone. Pažagienių mokykla-darželis yra tapusi darboviete 35 darbuotojams, kurie savo profesionalia veikla prisideda prie prasmingo tikslo – vaikų ugdymo.

Linkime ilgiausių metų Pažagienių mokyklai-darželiui, vertinančiam kiekvieną žmogų ir padedančiam kiekvienam surasti drąsos ir galimybių augti ir kurti save, savo gyvenimą bei pasaulį daryti gražesne vieta.


Pažagienių mokyklos-darželio informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: