Pensininkų bendrijos „Panevėžio Bočiai” nariai nenori rusenti kaip žvakės (fotogalerija)

Savaitgalį Panevėžio bendruomenių rūmuose Pensininkų Bendrija „Panevėžio Bočiai” linksmai ir džiaugsmingai, su dainomis ir šokiais paminėjo savo veiklos trisdešimtmetį. Pamirštas neliko ir pirmus trejų metų kadencijos metus bendrijos tarybai vadovavęs ilgametis Panevėžio miesto tarybos narys, buvęs Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius, kaip tik per gandrines minėjęs 62 metų sukaktį.

„Panevėžio Bočių” bendrijos narius su savotišku gimtadienių sveikino partneriai iš Radviliškio, Šiaulių, Pasvalio, Utenos, Ukmergės, bažnyčios, Respublikinės Panevėžio ligoninės, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai ar atstovai, linksmino Panevėžio vadokliečių kapela „Diedukai”.

Anot „Bočių” bendrijos buhalterės Birutės Rauckienės, per pastaruosius metus, kai tarybos pirmininku tapo V.Satkevičiaus, nors pagal amžiaus cenzą jis dar nėra bočius, bendrija gerokai atjaunėjo, ją per metus pasipildė daugiau kaip 200 narių ir dabar ji vienija kiek daugiau nei 400 vyresnio amžiaus žmonių. Taip pat per šiuos metus Vitalijaus iniciatyva buvo sukurtas ansamblis, kuris jau spėjo koncertuoti ir svetur.

„Vyresnio amžiaus žmonėms tokia organizacija yra tiesiog išsigelbėjimas ir galimybė pabendrauti, kažkur išvykti ir nelikti visiškoje gyvenimo nuošalėje. Pernai į pajūrį savaitines išvykas organizavome šimtui žmonių. Reikėtų pamatyti, kiek tai jiems suteikė džiaugsmo, nes nė vienas nežino, ar kuriam nors dar tokia proga pasikartos”,- kalbėjo B.Rauckienė.

Panevėžio „Bočių” lyderis V.Satkevičius nedaugžodžiavo ir sakė tik norintis pasveikinti bendrijos narius bei palinkėti jiems sveikatos, entuziazmo ir ilgų gyvenimo metų. Anot jo, ir vyresni žmonės dar nelinkę vien kaip žvakės rusenti prie televizoriaus.

Gintautas SUBAČIUS

Tado Kontauto  nuotraukos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: