Per parą liepsnos pasiglemžė trijų žmonių gyvybes

Šią parą gaisruose žuvo trys žmonės. Šįryt, 5.36 val., buvo pranešta apie gaisrą Radviliškio rajone, Pakalniškių seniūnijoje, Radiškių viensėdyje. Atvykus ugniagesiams, gyvenamasis namas jau buvo apimtas liepsnų, perdanga ir konstrukcijos suvirtusios į vidų. Kai gaisras buvo apmalšintas, ugniagesiai gaisravietėje rado apdegusį vyro kūną.

Į gaisravietę atvykęs Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Donatas Stakvilevičius sakė, jog kilus gaisrui name buvo vyras ir moteris: „Pirminiais duomenimis, gaisras kilo užsidegus virduliui, ugnis laidais išplito į perdangą. Tuo metu gyventojai nemiegojo. Iš pradžių jie mėgino gaisrą gesinti patys, tačiau nepavykus, moteris nubėgo pagalbos ieškoti pas kaimynus, kurie ir iškvietė ugniagesius. Deja, vyras jau nebesugebėjo išeiti iš namo, jis greičiausiai užduso nuo dūmų.“  

Pasak D. Stakvilevičiaus, žmonės priklauso socialinės rizikos grupei, kaimynų teigimu, nuolat girtaudavo.

Sausio 6-osios vakare buvo gautas pranešimas, kad Ignalinos rajone, Mielagėnų seniūnijoje, Reketiškės kaime, dega gyvenamojo namo katilinė, pradeda degti ir pats namas, o jo viduje gali būti žmogus. Atvykus ugniagesiams, medinis namas jau degė atvira liepsna. Apmalšinę ugnį ir įėję į vidų, jie rado smarkiai apdegusį moters kūną. Gaisro metu sudegė namo stogas, perdanga, išdegė katilinė, du kambariai. Ugniagesiai spėjo išnešti dujų balioną.

Sausio 7-osios naktį, 1.16 val., pranešta, kad Druskininkų savivaldybėje, Leipalingio seniūnijoje, Lipliūnų kaime, liepsnoja medinis gyvenamasis namas, o viduje gali būti žmogus. Netrukus atvykę ugniagesiai viduje rado moters kūną. Gaisro metu sukrito namo stogas ir perdanga, išdegė patalpos. Ugniagesiai iš namo išnešė du dujų balionus. Galbūt šių abiejų nelaimių nebūtų įvykę, jeigu gyventojai savo namuose būtų įsirengę autonominius dūmų detektorius.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet gaisruose jau žuvo 4 žmonės. Sausio 2 d. Trakų rajone, Lentvaryje, Geležinkelio gatvėje, atvira liepsna degė medinis mobilus namelis. Jo viduje ugniagesiai rado smarkiai apdegusį žmogaus kūną.    


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: