Kklietkabelis.lt nuotr.

Pergalingas Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ šeštadienio vakaras namuose

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia 2023-24 m. sezoną – šeštadienio vakarą Kalnapilio arenoje Roberto Štelmaherio auklėtiniai Betsafe-LKL reguliariojo sezono rungtynėse 84:66 (25:16, 20:18, 15:20, 24:12) įveikė „Gargždų“ krepšininkus ir įsirašė trečiąją pergalę.

Rungtynes panevėžiečiai pradėjo penkiais paeiliui Deivido Sirvydžio taškais ir sėkmingai įsibėję šeimininkai per pirmąsias dešimt minučių susikrovė devynių taškų persvarą (25:16).

Svečiai neleido Panevėžio ekipai nutolti – pradėjo antrąjį kėlinį atkarpą 9:0 ir išlygino rezultatą (25:25). Visgi kėliniui artėjant prie pabaigos „7bet-Lietkabelis“ įgijo dviženklį pranašumą, kurį nusinešė ir į pertrauką (45:34).

Per pirmus du kėlinius panevėžiečiams 11 taškų surinko visus tris tritaškius pataikęs Deividas Sirvydis.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai išlaikė atotrūkį, visgi Gargžų ekipa laikėsi rungtynėse – įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė šeši taškai (67:61). Tuomet panevėžiečiai spurtavo 11:0 (78:61), vėl susikrovė persvarą ir įtvirtino pergalę.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais spalio 10 d. su Salonikų „Aris“ iš Graikijos, o spalio 14 d. Panevėžyje svečiuosis Vilniaus „Wolves“.