Pienių festivaliui – prioritetinio Lietuvos renginio statusas

Jau devynioliktą kartą Skapiškyje nuaidėjo Pienių festivalis. Aštuntą kartą ši šventė skirta jaunimo ir vaikų teatrams. Žiūrovų ir dalyvių čia netrūko. Šiam renginiui didžiulį dėmesį parodė ir Lietuvos Vyriausybė – Kultūros ministerija skapiškėnų festivalį įtraukė į ateinančių trejų metų Lietuvos prioritetinių renginių sąrašą.

Sulėkė „Aukso paukštės“ laimėtojai

Kaip ir kasmet, gegužę Skapiškyje pražysta Pienių festivalis. Šiais metais surengtas „Pienių medus“, skirtas jaunimo ir vaikų teatrams. Šventėje dalyvavo apie 200 vaidintojų.

„Į šventę atvyko daug įvairių kolektyvų, ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos. Dalis jų, kaip ir mūsų Skapiškio („Stebulė“, „Ku-kū“), mėgėjiški teatrai. Jų vadovai galbūt savo kolektyvus laiko ir aukštesnio lygio, nes visi jie yra pelnę „Aukso paukštės“ apdovanojimus“, – sakė renginio organizatorė, Skapiškio kultūros namų režisierė Vita Vadoklytė.

Mėgėjiški teatrai atvyko iš Klaipėdos, Ignalinos, Vilniaus ir net iš Suvalkų (Lenkija). Kalbintų kolektyvų nariai džiaugėsi nebe pirmą kartą dalyvaujantys Skapiškyje ir čia visada smagiai leidžiantys laiką.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”
Nuotraukoje: Į „Pienių medaus“ šventę susirinko apie 200 dalyvių.
Autorės nuotrauka

 

Ingrida NAGROCKIENĖ

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: