„Pinigų kartoje“ Andrius Tapinas kalbėsis pats su savimi

Kas pasikeitė mūsų gyvenime per pastaruosius aštuonerius metus? Tai aiškinasi LRT TELEVIZIJOS laida „Pinigų karta“, jau penktąjį kartą per šį laikotarpį pasibeldžianti į tų pačių telšiškių duris.

Istorija užsimezgė 2008-aisiais, ir Žemaitijos sostinė Telšiai buvo pasirinkta neatsitiktinai – tuomet, Lietuvai dar išgyvenant ekonominį pakilimą, domėtasi žemaitišku užsispyrimu versle ir gyvenime. Kas pasikeitė per aštuonerius metus? Užfiksuoti pokyčiai bus atskleisti laidoje „Pinigų karta“ trečiadienį 22.50 val.

Dviejų praeitų metų pasiekimai ir nuosmukiai užfiksuoti pačių herojų praeities apmąstuose. Kokių vilčių kupini jie buvo tuomet?„Jeigu žiūrėtume tik į materialiąją gyvenimo pusę, ko gero, negalėtume žiūrėti taip šviesiai, ar ne?“ – retoriškai klaus Irena Daubarienė, atskleisdama, kokią svajonę jų šeimai pavyko išpildyti. O smulkiųjų verslininkų Lemežių šeima išduos, kad Telšiuose darbuotojams jau aštuonerius metus trūksta vieno elementaraus gebėjimo.

Tačiau laidoje praeities ir ateities peripetijas supins ne tiks telšiškiai. Laidos vedėjas Andrius Tapinas ir toliau bendraus su 2008 m., 2010 m., 2012 m. ir 2014 m. Andriais. Atsakinės į jų klausimus, komentuos jų aprangą ir išduos, ar 2014 m. neklydo spėdamas apie 2016 m. Lietuvos valdžios pokyčius ir Vladimiro Romanovo likimą. „Let‘s come on, tu let‘s come on. Planavom, planavom ir likom be….“, – pats su savimi kalbėsis A. Tapinas. Beje, kaip jis atrodė prieš ketverius metus?

Ar pagaliau pakilo mokytojų Daubarių atlyginimai, kurių sumažėjimu šeima skundėsi 2010 m., 2012 m. ir 2014 m.? Ar jie išpildė savo seną svajonę? Kaip amžinai nerandantys kvalifikuotų darbuotojų problemas išsprendė smulkieji verslininkai? Ar renovacija išsuko statybas dviem Telšių verslininkams?

„Pinigų karta“ kartu su Andriumi Tapinu trečiadienį 22.50 val. per LRT TELEVIZIJĄ.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: