Pirmadienį kultūros ministras lankysis Panevėžyje

Vasario 6 d. kultūros ministras Simonas Kairys su darbo vizitu vyksta į Panevėžį, kur lankysis miesto kultūros įstaigose, susitiks su jų vadovais ir kultūros bendruomene. Susitikime su Panevėžio miesto meru Ryčiu Račkausku bus aptarti aktualūs kultūros srities klausimai ir įgyvendinami projektai.

S. Kairys apžiūrės baigiamą įrengti Stasio Eidrigevičiaus menų centrą, šiemet planuojantį atverti duris lankytojams, taip pat lankysis Juozo Miltinio dramos teatre, Panevėžio lėlių vežimo teatre ir Panevėžio miesto dailės galerijoje, kurioje 16.30 val. numatytas susitikimas su miesto kultūros įstaigų vadovais ir kultūros bendruomenės atstovais.

Kultūros ministras taip pat viešės Pragiedrulių sodyboje, kurioje gyveno ir kūrė poetas, publicistas, tarpukario Panevėžio krašto visuomenininkas Juozas Čerkesas-Besparnis. Šiemet čia bus baigtas įgyvendinti Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis finansuojamas projektas ir pradės veikti Vienijantis kūrybiškumo centras.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: