LIDL nuotr.

Pirmąją Velykų dieną nedirbs dalis didžiųjų maisto prekių tinklų parduotuvių

Pirmąją Velykų dieną, sekmadienį, dalis didžiųjų prekybos tinklų parduotuvių nedirbs, dirbs tik budinčios „Rimi“ ir automatinės „Iki“ tinklo parduotuvės. Prieššventinį šeštadienį ir antrąją Velykų dieną dauguma parduotuvių dirbs įprastai.

Per Velykas dirbs budinčios „Rimi“ parduotuvės

Prekybos tinklas „Rimi“ skelbia, kad kovo 30 dieną, šeštadienį, „Rimi“ fizinės parduotuvės veiks įprastu grafiku, o internetinė parduotuvė dirbs trumpiau. Prekes į namus kurjeriai pristatys nuo 9 iki 21 val., o prekių užsakymų atsiėmimas „Rimi Drive“ arba parduotuvėse bus prieinamas nuo 8 iki 22 val.

Per Velykas sekmadienį apsipirkti galima bus tik 45 budinčiose fizinėse tinklo parduotuvėse, tačiau jos dirbs trumpiau – nuo 10 iki 18 valandos. Elektroninė tinklo parduotuvė sekmadienį bus uždaryta.

Didžioji dalis budinčių parduotuvių dirbs didžiuosiuose miestuose, taip pat apskričių centruose ir kurortuose. Tikslų budinčių parduotuvių sąrašą galima rasti „Rimi“ internetiniame puslapyje.

Šventinį pirmadienį, balandžio 1 dieną, visos fizinės „Rimi“ parduotuvės dirbs įprastai, o elektroninėje tinklo parduotuvėje bus galima apsipirkti trumpesniu grafiku. Užsakytos prekės bus pristatomos į namus nuo 10 iki 21 val., taip pat jų atsiėmimas bus vykdomas „Rimi
Drive“ arba prekybos tinklo parduotuvėse nuo 11 iki 22 valandos.

Per Velykas tinklų „Maxima“, „Lidl“ ir „Norfa“ parduotuvės nedirbs

Prekybos tinklų „Maxima“ ir „Lidl“ parduotuvės šventinį Velykų sekmadienį nedirbs. Šeštadienį ir antrąją Velykų dieną visos abiejų tinklų parduotuvės dirbs įprastai.

Pirmąją Velykų dieną nedirbs ir prekybos tinklo „Norfa“ parduotuvės, o antrąją atsidarys vėliau, nuo 9 val. ryto. Kovo 30-ąją, šeštadienį, parduotuvės dirbs trumpiau, iki 20 val.

Visą pirmąją Velykų dieną dirbs tik 5 Vilniuje esančios autonominės „Iki“ tinklo parduotuvės. Pirmadienį fizinės „Iki” parduotuvės veiks įprastu laiku, iki 22 val. prekes galima bus užsisakyti per „LastMile“ sistemą. Kurjeriai pirkinius į namus pristato Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Ūla Klimaševska (ELTA)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: