Organizatorių nuotr.

Pirmąsyk į Lietuvą atvyksta „Oskaro“ laureatė Penélope Cruz

Pranešama, kad pirmąsyk į Lietuvą atvyksta bene garsiausia ir žiūrovų labiausiai mylima ispanų kilmės aktorė – „Oskaro“ laureatė Penélope Cruz*. Moteris Lietuvoje filmuosis režisierės Nancy Meyers romantinėje komedijoje „Paris Paramount“, kurioje vaidina Holivudo žvaigždynas – aktoriai Scarlett Johansson, Owen Wilson ir Michael Fassbender.

Skelbiama, jog Lietuvoje bus filmuojama įvadinė filmo scena, tačiau jo kūrėjai atsisako komentuoti, ar drauge su P. Cruz į Lietuvą atvyks ir kiti filme vaidinantys aktoriai. Paslaptyje laikoma ir vieta, kurioje bus filmuojama – aktorių atranką filmavimams Lietuvoje vykdžiusi aktorių atrankos vadovė Laura Sakalauskienė tvirtina, jog tokio griežtumo laikomasi saugumo sumetimais. „Man regis, P. Cruz yra viena garsiausių ir žiūrovų labiausiai mėgstamų aktorių, kada nors apsilankiusių Lietuvoje. Planuojant jos vizitą, laikomasi ypač griežtų saugumo reikalavimų, todėl ir jos vizito datos laikomos paslaptyje“, – atskleidžia moteris, užsiminusi, jog Penélope Lietuvoje lankysis pavasarį, o filmavimo komanda gavo ypač griežtus reikalavimus aktorės saugumui užtikrinti.

„Galiu pasidalinti tik tuo, jog aktorė Lietuvoje viešės ypač trumpai – mažiau nei dvi paras, tad pasivaikščioti ir pasimėgauti laisvalaikiu čia vargu ar spės“, – priduria ji, šyptelėjusi, jog filmavimai vyks netikėtoje lokacijoje, o komanda į Vilnių atvyks iš Budapešto, kuriame filmuojama didelė dalis filmo scenų.

„Paris Paramount“ pasirodymas kinuose planuojamas 2024-ųjų pabaigoje. Filmo režisierės N. Meyers sąskaitoje – nominacija Oskarui bei hitais tapusios Holivudo komedijos „Tai… sudėtinga“ (angl. „It‘s complicated“, 2009) ir „Mylėti(s) smagu“ (angl. „Something’s Gotta Give“, 2003).

Šiuo metu Lietuvos kino teatruose rodoma režisierės Emanuele Crialese drama „Begalybė“ (it. „L’immensità“) , kuriame P. Cruz prabyla itališkai! Į 70-ųjų Romą nukeliantis filmas žiūrovams pristato Klarą (Penélope Cruz), santuokoje su smurtaujančiu ir neištikimu vyru įkalintą moterį, nedrįstančią žengti skyrybų keliu. Klara, prislėgta ir nusivylusi, susitelkia į tris savo vaikus. Nepaisydama aplinkinių nuomonės, moteris vaikams perduoda vertybes ir pasaulį tokį, kokį mato ji, – kupiną fantazijų, džiaugsmo, žaidimo ir laisvės. Net jei tai dar labiau skaldo šeimą…

Venecijos kino festivalyje pristatytas ir ką tik Vilniaus miesto kino festivalyje „Kino Pavasaris“ rodytas filmas susilaukė ypatingo žiūrovų dėmesio ir buvo žiūrimas sausakimšose salėse. Ignė Smilingytė, viena iš „Kino Pavasario“ programos sudarytojų, teigia, jog „nuostabu žiūrėti, kaip P. Cruz pavyksta didžiajame ekrane perteikti motinišką ryšį ir žavingą itališkos popklasikos energiją. O filmo muzikinės fantazijos yra lyg saldainiai, kurių nusipelnėme visi, grįžę į kino sales“.

* Tiesa, fantazijų gausu ne tik šiame filme, bet ir šiame tekste. Kad ir kaip norėtume, jog P. Cruz atvyktų į Lietuvą, kol kas tai – tik balandžio 1-osios pokštas. Visgi didžiuosiuose kino teatrų ekranuose ji svečiuojasi iš tikrųjų, savo vaidmeniu kerinti „Begalybės“ žiūrovus. Tikimės, kad ateityje šio teksto turinys išsipildys ir Penélope iš tiesų aplankys Lietuvą.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: