Plaukimo baseinas uždaromas

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl „Šilo“ pagrindinės mokyklos baseino darbo. Įsakyme nurodyta, kad lankytojai plaukimo baseine bus aptarnaujami iki balandžio 13 dienos, o nuo balandžio 17 dienos baseinas bus uždaromas.

„Šilo“ pagrindinės mokyklos direktorius Leonas Žuklys sakė, kad baseinas veiklą nutraukia kasmet balandžio mėnesį.

„Pavasarį moksleiviams baigiasi plaukimo pamokos, tad jie paplaukioti užsuka tik pavieniui ir retkarčiais. Kai lauke ima šilti, ženkliai sumažėja ir kitų lankytojų. Suaugusieji mieliau laisvą laiką leidžia sode, darže, vaikai žaidžia kieme. Kadangi baseino išlaikymas nėra pigus, sumažėjus norinčių naudotis jo paslaugomis, tenka baseiną iki rudens uždaryti“, – pasakojo mokyklos vadovas.

L. Žuklys pastebėjo, jog maždaug penkių mėnesių pertrauka skaudžiausiai atsiliepia Sporto centre plaukimo treniruotes lankantiems moksleiviams. Kad neprarastų meistriškumo, jiems tenka važinėti į Anykščių arba Širvintų baseinus, kuriuose sezonas ilgesnis.

Pasak L. Žuklio, besibaigiantis baseino sezonas nebuvo prastas – sulaukta daugiau nei ankstesniais metais lankytojų, už paslaugas surinkta daugiau lėšų. Tačiau kol kas Ukmergės baseinas iš surinktų pinigų negali išsilaikyti – jo veiklą tenka dotuoti iš biudžeto. Taip yra iš dalies ir todėl, kad rytais baseine rajono mokyklų moksleiviams vyksta kūno kultūros pamokos. Suprantama, kad jas lankantys vaikai nemoka mokesčio už naudojimąsi baseino paslaugomis.

 

„G. ž.“ inform.

gimtoji_zeme


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: