Plaukų kondicionierius – būtina plaukų priežiūros priemonė

Kiekviena moteris didžiuojasi, jei jos galvą puošia sveiki, tankūs ir švelnūs plaukai. Deja, tokius plaukus turi tikrai ne visos moterys, o kai kurioms dėl tokio rezultato tenka įdėti labai daug pastangų. Jei plaukai prižiūrimi netinkamai arba per mažai žinoma apie taisyklingą jų priežiūra, tuomet ir brangiausios priemonės gali nepadėti pagerinti jų būklės. Labai svarbu nusimanyti kokios priemonės plaukams būtinos, kaip jas naudoti, kokių įpročių reikia atsisakyti, kitaip – rezultatų pasiekti bus neįmanoma. Viena iš būtiniausių priemonių yra plaukų kondicionieriai, nes jie po galvos plovimo apgaubia plaukus apsauginiu sluoksniu, kuris yra labai svarbus norint, jog plaukai būtų sunkiau pažeidžiami, išliktų sveiki.

Dažnai galvojama, kad kondicionierius yra reikalingas tik tam, kad plaukai lengviau išsišukuotų, tačiau tai nėra vienintelė priežastis kodėl plaukų kondicionieriai yra naudingi. Plaunant galvą yra naudojami šampūnai, kurie plovimo metu atidaro kiekvieno plauko žvynelius tam, kad pavyktų pašalinti visus susikaupusius nešvarumus. Deja, pats šampūnas žvynelių neuždaro, todėl nenaudojant kitų priemonių, jie lieka atsivėrę. Tai reiškia, kad plaukai tampa labai pažeidžiami, į juos lengviau patenka nešvarumai,  išeina drėgmė, taip pat plaukas jautriau reaguoja į karštį ar šaltį, todėl didėja plauko skilimo ar nulūžimo tikimybė.

Būtent plaukų kondicionierius yra ta priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra uždaryti plaukų žvynelius. Tai yra pirmasis žingsnis norint apsaugoti plaukus nuo neigiamų aplinkos poveikių. Plaukai, naudojant kondicionierių, ne tik lieka pamaitinti, sudrėkinti, uždarytais žvyneliais, bet ir su apsauginiu sluoksniu, kuris saugo plauką iki pat kito galvos plovimo. Žinoma, neužtenka vien kondicionieriaus, kad plaukų būklė būtų nepriekaištinga, nes tam įtaką daro labai daug veiksnių, tačiau plaukų kondicionieriai yra privaloma priemonė norint, kad plaukai liktų apsaugoti. Pasirinkti kondicionierių visuomet rekomenduojama pagal savo plaukų tipą. Jeigu plaukai labai linkę riebaluotis, tuomet sausiems ar normaliems plaukams skirti kondicionieriai gali juos apsunkinti ir paskatinti plaukus riebaluotis dar greičiau, todėl svarbiausia atrasti tai, kas labiausiai tinka individualiems plaukams.  

Naudoti kondicionierių labai paprasta, tačiau ne visuomet jis naudojamas teisingai. Išplovus galvą šampūnu, plaukai turi būti gerai išskalaujami. Tuomet plaukų kondicionierius pradedamas tepti ant plaukų, pradedant nuo galiukų. Jis neturėtų būti naudojamas plaukų šaknims, nes gali jas suriebaluoti. Po kondicionieriaus panaudojimo, galima akivaizdžiai pajusti, jog plaukai tampa minkštesni, lengviau iššukuojami, spindintys, o svarbiausia – jie yra apsaugomi, kas norinčioms turėti sveikus plaukus, turėtų būti didžiausias prioritetas. Itin didelį plaukų kondicionierių pasirinkimą galite rasti: www.kosmetikosparduotuve.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: