Po metų Panevėžio kolegijoje vėl galėjome išvysti spektaklį „Ikaras“

Nors „Panevėžio kolegijoje“ profesionalūs aktoriai nėra ruošiami, aukštosios mokyklos scenoje nuaidėjo ne vienas dėstytojų ir studentų kurtas spektaklis. Bene ryškiausias iš jų, po metų atstatytas Justino Marcinkevičiaus „Ikaras“ šįkart vaidinti iš įvairių Lietuvos kampelių sukvietė net ir kolegiją jau pabaigusius absolventus.

Pirmą kartą Justino Marcinkevičiaus pjesės „Ikaras“ premjera Panevėžio kolegijoje pristatyta dar praėjusiais metais. Pasak spektaklio režisierės, kūrinyje ypač ryški laisvės tema buvo aktuali anksčiau. Tokia išliko ir dabar.

Režisierė neslepia, kad spektaklio aktoriai nėra profesionalai. Tai tiesiog įvairias kolegijos studijų programas baigę studentai. Tačiau vadovė visus šiuos jaunus žmones vadina ypatingais. Patys „Ikaro“ aktoriai teigia, kad būtent šis spektaklis juos suvienijo. Tad šiemet, nors ir išsibarsčiusiems po Lietuvą jauniems žmonėms jį atkurti nebuvo sunku.

Pasak režisierės, manoma, kad kolegijoje su šiais aktoriais spektaklis atstatytas paskutinį kartą. Tačiau vadovės ir aktorių akyse „dega“ entuziazmas, ir nė vienas iš jų neatmetė galimybės, pasitaikius progai, vaidybą prisiminti.

Pasak Daivos Andrašiūnienės, jaunesni Panevėžio kolegijos studentai jau rengiasi naujai premjerai, kuri turėtų pasirodyti dar šį pavasarį.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: