Poilsiautojams drausminti – mokestis?

Kupiškio pamaryje įrengta nemažai poilsiaviečių. Daugelyje jų pastatytos pavėsinės, mediniai suoliukai, informaciniai stendai. Yra atliekoms mesti skirti konteineriai, medinės šiukšliadėžės. Deja, pamario lankytojai neretai pamiršta, jog visa tai būtina saugoti. Atsiranda tokių, kuriems nuolat kažkas užkliūva. Galbūt situacija pasikeistų apmokestinus lankymąsi poilsiavietėse.

Surengė reidą

Rugpjūčio 14 d. Kupiškio r. policijos komisariato pareigūnai Gintarė Šližytė, Regimantas Tubelis ir į policijos rėmėjų gretas įstojusi rajono Savivaldybės tarybos narė Gaila Matulytė tikrino prie Kupiškio marių įrengtas automobilių stovėjimo aikšteles. Apžiūrėti ir prie poilsiaviečių įrengti informaciniai stendai, pavėsinės. Pastebėta, kad kai kurie stendai išpurkšti juodais dažais. „Menininkai“ mėgsta pasidarbuoti ir piešdami ant šiukšlių konteinerių. Rastas ir nulaužtas kelio ženklas. Apie tai buvo pranešta Kupiškio seniūnijos seniūnui Juliui Vytautui Semėnui.

Jis patikino, kad visa tai, kas nuniokota, bus sutvarkyta. Pasak seniūno, vandalizmas pamario poilsiavietėse nėra dažnas. „Vandalizmo pamaryje mažėja. Didelių bėdų marių poilsiavietėse, taip pat ir prie Pyragių ežero nėra, tačiau atsiranda, kam nagai niežti“, – kalbėjo J. V. Semėnas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”

 

Jurgita BANIONIENĖ

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: