Policija – apie saugumą geležinkelio objektuose

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai stengiasi formuoti saugią aplinką geležinkelio objektuose ir vykdo ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją. Miesto gyventojams jie skleidžia saugaus elgesio geležinkeliuose žinias.

Vyresnioji tyrėja Sandra Arlauskienė kartu su tyrėja Ernesta Kvederaite organizuoja susitikimus su asmenimis, gyvenančiais netoli geležinkelio stočių ir pervažų, skatina gyventojus pranešti policijai informaciją apie viešosios tvarkos pažeidimus ir nusikalstamas veikas.

Kovo 12 d. pareigūnės susitiko su VšĮ Aukštaitijos siaurojo geležinkelio direktoriumi Gintaru Kerbedžiu ir direktoriaus pavaduotoju technikai Vismantu Užalinsku. Aptarti svarbūs bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos klausimai, ieškota naujų būdų, kurie padėtų užtikrinti saugumą geležinkeliuose.

Panevėžio apskrities policija nuolat rengia įvairius reidus, padedančius užkirsti kelią viešosios tvarkos pažeidimo geležinkelio objektuose atvejams ir neteisėtai netauriųjų metalų laužo apyvartai.
Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: