Bendruomenės naujienosReporteris

Policijos komisariate – gimnazistai iš Sidabravo

Spalio 19 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi svečiai iš Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos.

Gimnazistai susipažino su kinologų darbu, stebėjo augintinių Diko ir Granto pasirodymą. Vėliau apžiūrėjo laikino sulaikymo patalpas, susipažino su vaizdo kamerų sistema, kuria stebima miesto teritorija.

Policijos pareigūnai pristatė policijos muziejaus eksponatus, pasakojo muziejaus įkūrimo ir daiktų atsiradimo istorijas.

Kriminalistinių tyrimų biuro Kriminalistinio aptarnavimo skyriaus viršininkas Olegas Kazancevas svečiams papasakojo apie atsakingą, kruopštų ir kartu įdomų eksperto kriminalisto darbą.

Prevencijos poskyrio viršininkė Danguolė Žiaugrienė gimnazistams priminė atsakomybę, taikomą už padarytus nusikaltimus, teisės pažeidimus, supažindino su policijos pareigūnų naudojamomis specialiosiomis priemonėmis, atsakė į klausimus.

 
Karolina Miganovičienė

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.