Policijos pareigūnės banke

Kovo 20 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Laima Keblienė ir Renata Gustaitienė lankėsi bankų skyriuose ir su filialų atstovais aptarė glaudesnio bendradarbiavimo galimybes.

Policininkės susitiko su AB „Swedbank“ vadybininke Ramune Andruškevičiene ir administratore Jurgita Čirgeliene, AB DNB banko Panevėžio filialo klientų aptarnavimo skyriaus vadove Vitalija Žiūrėniene, „Nordea Bank“ Lietuva atstove Sandra Jasnauskiene, Šiaulių banko Panevėžio filialo direktoriaus pavaduotoju Gintaru Tumu, Medicinos banko Panevėžio filialo direktore Irmina Mykolaitiene ir SEB banko Panevėžio finansinių paslaugų centro klientų aptarnavimo grupės vadove Ramute Breiviene.

Laima Keblienė ir Renata Gustaitienė susitikime pristatė bendruomenės pareigūno darbo specifiką, veiklos pobūdį ir kvietė bankų atstovus aktyviau bendrauti. Ragino nesidrovėti ir kreiptis į bendruomenės pareigūnus konsultacijos ne tik darbo, bet ir asmeniniais klausimais. Minėtos policijos pareigūnės skatino tobulinti banko darbuotojų teisines žinias, skatinti jų pilietiškumą ir atsakomybę.

Bankininkai pabrėžė, kad vidaus problemas išsisprendžia patys – juos saugo privačios saugos tarnybos, o neblaivius ir konfliktiškus klientus puikiai drausmina aptarnavimo padaliniuose įrengtos stebėjimo kameros, įspėjimai, kad apie pažeidimus visada pranešama policijai.

Bankų vadovai teigiamai vertino pareigūnių suteiktą informaciją, dėkojo už nuoširdų bendravimą ir žadėjo kreiptis, jeigu tik kils neaiškumų.
Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: