Politinę kadenciją baigs ne tuščiom

Netrukus Kupiškio rajono savivaldybė gerokai atsišviežins, bet kiek dar kainuos senosios valdžios išleistuvės? Išeitines išmokas gaus kadenciją baigęs meras, vicemeras, administracijos direktorius ir jo pavaduotojas. Kokie jų tolesni planai?

Gal ir darbo biržoje sutiksite

Balandžio 14 d. kadenciją baigs dabartinė Kupiškio rajono taryba. O kartu su ja postus paliks meras, jo pavaduotojas, administracijos direktorius ir pavaduotojas.
Rajono Tarybos narių išeitinėms išmokoms jau paskirti pinigai Tarybos sprendimu dar vasarį. O merui ir vicemerui tokia parama skiriama pagal Savivaldos įstatymą. Abu jie gaus trijų savo atlyginimų dydžio išeitines išmokas.

Mero Jono Jaručio 2014 m. IV ketvirtį darbo užmokestis neatskaičius mokesčių 1 180,02 eurų. Taigi, baigiantis kadencijai iš rajono biudžeto bus išmokėta beveik 4 000 eurų išeitinė išmoka.

„Tris mėnesius žadu ilsėtis, turiu neišnaudotų atostogų. Noriu padirbėti savo sodyboje, pabūti su anūkais. Seniai turėjau tikras atostogas – vis po dvi savaites pasiimdavau. O dėl darbo dar nieko negalvoju. Gal net ir darbo biržoje sutiksite, gal braškes skinsiu“, – šmaikštavo ateinančius ketverius metus tik rajono Tarybos nariu išrinktas pašnekovas.
Paskutines kadencijos dienas skaičiuojantis meras sakė ir toliau dirbsiantis Kupiškio r. vietos veiklos grupėje, kur iki šiol eina pirmininko pareigas. Nors šis darbas, anot jo, nėra mokamas. Palikti Kupiškio J. Jarutis nežada.

Direktorius nebedirbs

Per 2 700 eurų išeitinę išmoką turėtų gauti ir vicemeras Algirdas Navickas. Mero pavaduotojas teigė dabar jau tikrai išeisiąs į pensiją ir darbo planų nebeturįs.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”
Nuotraukoje:askutines kadencijos dienas skaičiuojantis rajono meras Jonas Jarutis dar nežino, kur ieškos darbo.
Autorės nuotrauka.

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: