TV6 nuotr.

Populiariame švedų seriale „Hamiltonas“ – ir lietuvių aktoriai: gerbėjai išvys L. Pobedonoscevą bei R. Rudoką

Nuo lapkričio 3-osios vakaro tarptautinį pripažinimą pelnęs ir net Lietuvoje filmuotas švedų serialas „Hamiltonas“ per TV6 pakvies į slaptų agentų gyvenimą pažvelgti iš arčiau. Ne, Jameso Bondo čia nepamatysite – serialas atskleis, su kuo slaptieji agentai susiduria iš tiesų. Aštrių pojūčių ištroškę žiūrovai bus nustebinti ne tik serialo scenarijumi, bet ir faktu, kad čia nusifilmavo ne vienas lietuvis. Tarp jų – Ramūnas Rudokas bei Leonardas Pobedonoscevas.

Atsinaujinęs TV6 kanalas savo žiūrovus kviečia vakarus praleisti stebint ir dar vieną įsimintiną kriminalinį serialą pirmadienio-ketvirtadienio vakarais.

Daugiau apie serialą: https://bit.ly/3WqxskH

Seriale pasakojama istorija apie agentą Karlą Hamiltoną, kuris į gimtąją Švediją priverstas grįžti dėl vieno tikslo. Gabus ir neįtikėtinais protiniais sugebėjimais pasižymintis agentas siekia sustabdyti čia netikėtai smogusius teroristus, jų sprogdinimus ir kibernetinius išpuolius. Ir nors atrodo, kad tik jis vienintelis gali išnarplioti klaidinančius nusikaltėlių pėdsakus ir rasti teroristinių išpuolių ištakas, Hamiltonas suvokia, jog ši kova skirsis nuo tų, kuriose jam yra tekę dalyvauti anksčiau. Dabar jis priverstas stoti prieš nematomą priešą, kurio pėdsakų apstu visur… Ar jam pavyks jį sustabdyti?

Serialo žiūrovai jau pirmosiose serijose atpažins ir vaizdus iš Lietuvos bei puikiai mūsų šalyje žinomus aktorius, pavyzdžiui, L. Pobedonoscevą. „Pastaruoju metu skandinavų kino kūrėjai pamėgo Lietuvą – galime drąsiai sakyti, kad jau ir šioje srityje esame profesionalai, nes jie pastebi mūsų aktorius. Žinoma, mūsų šalies aktoriams atitenka mažesni vaidmenys, bet net ir tokie pasibuvimai yra maloni patirtis“, – sako jis.

Kaip prisimena aktorius, jam šiame seriale teko vaidinti ankstyvą pavasarį, Nemenčinės miškuose, netoli ežerų. „Scena, kurioje vaidinau – labai skausminga. Vos pasiperšu savo mylimajai, mane iškart pašauna snaiperis, ir aš nuskęstu. Prisimenu, kad nors šiai scenai mane aprengė net hidrokostiumu, buvo beprotiškai šalta – grimerės į kostiumą man nuolat pylė šiltą vandenį“, – prisiminimais dalijasi L. Pobedonoscevas.

Šiame seriale žiūrovai išvys ir kitą garsų lietuvių aktorių bei režisierių R. Rudoką. Pastarasis čia suvaidino karininką. Tiesa, aktoriui teko patirti ir iššūkių – vos per 20 minučių jis buvo priverstas išmokti gana ilgą savo dialogą  su pagrindiniu aktoriumi visai kita kalba, nei buvo tartasi iš pradžių. Ir tą R. Rudokas sužinojo tik filmavimo dieną!

Nepaisant to, apie patirtį su serialo komanda, R. Rudokas atsiliepia tik pačiais geriausiais žodžiais. „Darbas su komanda paliko didžiulį įspūdį. Tai – grandiozinis projektas, kurio režisieriumi tapo palyginus jaunas švedas. „Hamiltone“ vaidino daug žvaigždžių, o ir už kameros dirba profesionalai, kurie nufilmavo ne vieną didelį projektą. Jausmas toks, tarsi dalyvautum tikrai didelio masto kine“, – savo įspūdžiais dalijasi Ramūnas.

Tuo įsitikinti kviečiami ir visi žiūrovai. Serialas „Hamiltonas“ – nuo lapkričio 3 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais 21 val. per TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: