Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Pradėjus Panevėžio sporto rūmų remontą masinio darbuotojų atleidimo nebuvo

Prasidėjus Panevėžio sporto ir sveikatingumo centro „Aukštaitija” rekonstrukcijai, kuri turėtų užsitęsti trejus metus, čia darbo neteko maždaug dvi dešimtys darbuotojų, tačiau dauguma iš jų buvo perkelti į kitas Sporto centro bazes ir tik keli žmonės savo noru išėjo iš darbo.

Panevėžio Sporto centro direktorius Saulius Raziūnas patikino, kad jokio masinio darbuotojų atleidimo nebuvo ir dar tiksliai nežinoma kiek (daugiausiai pensinio amžiaus) žmonių paliks darbą, nes dar nesibaigė įspėjimo terminai.

Panevėžio Sporto centro direktorius Saulius Raziūnas (AINA.LT nuotr.)

Anot S.Raziūno, veiklą nutraukus sporto rūmams, baseinui, ledo arenai iš čia į kitas bazes išsikraustė sportininkai, todėl ten padidėjo darbo krūvis. Be to, miesto savivaldybė Sporto centrui perdavė buvusios „Aušros” progimnazijos patalpas, todėl ir ten reikalinga priežiūra.

„Kitose bazėse padidėjus darbo krūviams daugumą buvusių „Aukštaitijos” centro darbuotojų ten ir įdarbinome. Tik trys, o daugiausiai penki žmonės savanoriškai pagal Darbo kodeksą palieka darbą. Kai kurie galbūt susigundė išeitinėmis kompensacijomis”,- sakė S.Raziūnas ir pridūrė, kad rūmų rekonstrukcija užgriuvo labai netikėtai.

„Jei būtume apie tai žinoję anksčiau galbūt būtume galėję neatleisti nė vieno žmogaus”,- sakė Sporto centro vadovas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: