Prasideda Rožyno seniūnaičio rinkimai

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos komisija, skirta seniūnaičių rinkimams ir apklausai organizuoti, aptarė ir patvirtino Rožyno seniūnaičio rinkimų grafiką.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir karantino apribojimus, seniūnaičio rinkimai ir apklausa bus organizuojama elektroninių ryšių priemonėmis, išskyrus atvejus, kai gyventojai neturi galimybės balsą atiduoti tokiu būdu. Tokiais atvejais gyventojai galės kreiptis į kandidatą ar jo atstovą ir suderinę su juo susitikimo laiką, savo balsą galės užfiksuoti seniūnaičių rinkimų balsavimo raštu lape.

Kandidatai į seniūnaičius registruojami iki birželio 9 d. 15 val. Dokumentai užklijuotame voke turi būti pristatyti į Savivaldybę ar įmesti į pašto dėžutę, esančią prie pagrindinio įėjimo. Kandidatą į seniūnaičius gali siūlyti tos seniūnaitijos, kurioje yra renkamas, gyventojai, bendruomeninės organizacijos. Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius. Kandidatu negali būti renkamas Savivaldybės tarybos narys, Administracijos direktorius, direktoriaus pavaduotojas, Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos valstybės tarnautojas ar darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį, Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas ar darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį, asmuo, kuris įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą, kuris yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys arba kuris teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

Seniūnaitis renkamas 4 metams, bet ne ilgiau negu iki išrinkus Savivaldybės tarybą surengtuose seniūnaičių rinkimuose bus išrinktas kitas seniūnaitis.

Daugiau informacijos ČIA arba tel. (8 45) 501 204.

Komunikacijos skyrius  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: