Prie „Tele2“ 4G tinklo prisijungė Subačius, Vabalninkas ir Pandėlys

Didžiausia mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ greitąjį 4G internetą jau siūlo visuose šalies miestuose, kurie turi daugiau nei 2 tūkst. gyventojų. Iš viso 4G ryšys veikia 89 Lietuvos miestuose ir yra prieinamas net 95 proc. šalies gyventojų.

Šią savaitę prie „Tele2“ 4G tinklo prisijungė Subačius, Vabalninkas ir Pandėlys. Toliau 4G ryšio plėtra tęsis miestuose, kurie turi mažiau nei 2 tūkst. gyventojų.

„Greitas mobilusis internetas Lietuvoje baigia nueiti tokį plėtros kelią, kaip mobilusis ryšys prieš 15 metų, ir tampa prieinamas nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Stengiamės kuo greičiau užtikrinti 4G ryšio prieinamumą visiems. Tam ne tik siūlome geras kainas, bet ir plečiame tinklą bei toliau didiname paslaugų kokybę. Spartaus mobiliojo interneto atveriamos galimybės taps įprastos ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir mažiausiose gyvenvietėse“, – sako „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

4G mobiliojo interneto atsiradimas iš esmės keičia naudojimosi ryšiu įpročius – išmanieji telefonai tampa būtini daugumai žmonių, o pokalbiai sudaro vis mažesnę dalį laiko, skirto naudojimuisi telefonu. Tuo tarpu naršymas auga – per pirmus „Tele2“ 4G tinklo veikimo metus vidutinis interneto suvartojimas išaugo nuo 0,8 GB iki 2 GB.

Praėjusių metų pabaigoje „Tele2“ užbaigė pirmąjį 4G tinklo kūrimo etapą. Jo metu naujos kartos ryšis buvo užtikrintas 9 iš 10 šalies gyventojų. Antrojo etapo eigoje bazinių stočių tinklas toliau plečiamas, kartu dar labiau didinant ryšio greitį ir kokybę.

Mobiliojo interneto tapimą būtinybe rodo ir išmaniųjų telefonų pardavimai. Praėjusių metų gruodį net 90 proc. visų operatoriaus parduotų telefonų buvo 4G ryšiui pritaikyti išmanieji. Vertinant visų metų rezultatus, daugiau nei 75 proc. visų „Tele2“ klientų pirktų telefonų buvo išmanieji.

Kartu su 4G ryšiu „Tele2“ plečia ir dar greitesnio 4G+ interneto tinklą. Jau gali naudotis 30 proc. šalies gyventojų. 4G+ ryšys veikia Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos, Mažeikių, Alytaus, Marijampolės, Nidos, Palangos ir Šventosios miestuose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: