Pristatyta įmonės „RIFAS“ plėtra

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir mero pavaduotojas Aleksas Varna priėmė įmonės „RIFAS“ vadovų ir akcininkų delegaciją, vadovaujamą įmonės generalinio direktoriaus Tomo Prūso. Įmonė planuoja plėtrą ir su ateities perspektyvomis supažindino miesto vadovus.

UAB „RIFAS“ pradeda spartų augimą ir technologinę plėtrą Panevėžyje. „Planuojame gamybinių patalpų dydį išplėsti nuo 2500 iki 7500 kv/m ir steigsime 100 naujų gerai apmokamų darbo vietų. UAB „RIFAS“ turi užsakymų ir iki 2020 išaugs daugiau nei tris kartus“, – sako įmonės generalinis direktorius T. Prūsas.

„Džiaugiamės, kad miesto įmonė planuoja plėtrą, labai miestui reikalingas investicijas ir naujas darbo vietas. Visokeriopai remiame miesto verslininkus ir padarysime viską, kad numatyti plėtros planai vyktų sklandžiai“, – sakė meras Rytis Račkauskas.

UAB „RIFAS“ 100% priklauso estų kapitalo Harju Elekter grupei ir nuo 1991 metų pagal užsakymus gamina unikalias elektrotechnines sistemas laivams ir pramonei. Net 99 proc. savo produkcijos UAB „RIFAS“ eksportuoja į užsienio rinkas. Pagrindiniai partneriai Norvegijoje, Suomijoje, Austrijoje, Danijoje. UAB „RIFAS“ dirba su „Rolls–Royce Marine“, „Danfoss Drives“, „Kongsberg Maritime“, „Siemens Marine“, „GE Marine“, „Palfinger Marine Norway“, „Alfa Laval Marine“ ir kitomis.

Daugiau informacijos apie Harju Elekter grupę www.harjuelekter.ee

 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: