„Projekcijos” Panevėžyje tęsiasi: ar galima šeima laikyti žmones, kurių nesieja kraujo ryšys?

Panevėžyje tęsiasi jau antrą kartą organizuojama filmų programa, lydima terapinių pokalbių apie savijautą karantino metu – „Projekcijos”, kurią organizuoja„Meno avilys”, bendradarbiaudamas su Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru. Programoje pristatomi net penki specialiai šiai programai atrinkti filmai, prieinami dviejų savaičių intervale ir palydimi aptarimų, kurie vyksta internetu kas antrą pirmadienį.

Antrasis programos „Projekcijos” filmas – tai Japonų kino meistro Hirokazu Kore-edos „Auksinę palmės šakelę” laimėjusi drama „Vagiliautojai”, kuriame pasakojama apie vargingą šeimą, šaltyje randančią sustirusią keturmetę. Nors iš pradžių filmo veikėjai nesiryžta priimti dar vieno asmens į ir taip skurdžią šeimą, prievartos ženklai ant mergaitės kūno padeda apsispręsti.

Filmą „Vagiliautojai” nemokamai peržiūreti galima iki gegužės 10 d. Visiems Panevėžio gyventojams, užsiregistavusiems internetu (https://bit.ly/3xp2eOk),o gegužės 10 d., pirmadienį, 19 val.vyks filmo aptarimas internetu (ZOOM platformoje) su psichologu Vitalijumi Gafurovu bei kviestiniu svečiu – filosofu ir apžvalgininku Pauliumi Gritėnu.

„Vagiliautojai“ – tai filmas, kurį, sunku žiūrėti neutraliai. Filme keliami klausimai, kurie stipriai susiję su žmonių vertybinėmis pozicijomis. Gegužės 10 d. vyksiančiame susitikime kalbėsime apie šeimą ir ar galima šeima laikyti žmones, kurių nesieja kraujo ryšys?Taip pat apie socialinį neteisingumą bei nelengvus sprendimus, kuriuos žmonės kartais daro dėl jų manymu didesnio gėrio.”,- apie būsimą susitikimą pasakoja psichologas Vitalijus Gafurovas.

Filmo anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=5qOdB22itiw


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: