TV3 nuotr.

Projekte „Salsamanai“ – visus nustebinęs aistringas bučinys: „Aš vis dar tuo netikiu“

Atmosfera TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ vis labiau kaista. Ne tik dėl kas kartą sudėtingėjančių repeticijų ir noro pasirodyti kuo geriau – toks pats karštis jaučiamas ir tarp projekto porų. Vienos jų susiduria su nemaloniais nesutarimais, kitos – vieni kitus atranda kitoje šviesoje. O dar kiti pagaliau nusprendžia nebeslėpti ir itin romantiškų jausmų… Šio sekmadienio laidoje išvysime pirmąjį aistringą bučinį!

Praėjusį kartą mažiausiai balų surinkę Simas Buterlevičius ir Indira bei Tadas Gryn ir jo partnerė Cher sulaukė ypatingos dovanos – buvo paskelbta, kad projekto nepaliks nė viena pora! Tai visiems sukėlė ypatingą džiugesį, pavirtusį į dar audringesnį vakarėlį, kurio metu įvyko tai, ko laukė visi – pirmasis nuoširdus bučinys.

Ypatingus jausmus tarp Simo ir jo partnerės Indiros visi jau buvo pastebėję ir anksčiau. O jų bučinys – tarsi įrodymas, kad viskas tarp šios poros yra be galo nuoširdu, jautru ir tikra!

„Visi projekto dalyviai mus skatino pasibučiuoti. Tuo metu Manuelis pasakė pažvelgti į viršų, o kai pakėlėme akis, pamatėme, kaip tiesiai virš mūsų burkavo ir du balandžiai. Tai buvo neįtikėtina! Kas čia vyksta? Ar tai – likimas? Galbūt, nežinau. Tai buvo nuostabu – jaučiausi ypatingai, tarsi svajonėje. Ir aš vis dar tuo netikiu“, – apie bučinį su Simu neslėpdama susijaudinimo sakys Indira.

Tiesa, Indira neslėps – po bučinio viskas apsivertė. O kitą dieną pasirodžiusi repeticijų salėje, Indira pripažins nė nežinojusi, kaip su Simu pasisveikinti. „Jausmas labai keistas. Nežinau, kaip reaguoti, nes viskas tikrai įvyko spontaniškai – nieko iš anksto nesitikėjau. Niekada apie tai nekalbėjome – kai vienas į kitą žiūrėdavome, visuomet elgdavomės subtiliai“, – toliau pasakos ji.

Tuo tarpu Simas į šį jų bučinį pažvelgs itin natūraliai. „Sakoma, kad per šokį žmonės suartėja. O kai visa tai išjauti, supranti, kad vėl pajutai kažkokį gyvenimo skonį, laimę. Galiu drąsiai pasakyti, kad man, kaip vyrui, šis laikas yra geriausias dalykas, kas galėjo atsitikti gyvenime“, – atviraus jis.

Ir iš tiesų – permainų gyvenime Simui išties labai reikėjo. Prieš metus jam teko patirti skaudžius išgyvenimus – bendru sutarimu su buvusia žmona, jiedu nusprendė pasukti skirtingais keliais.

O šis šokių projektas Kuboje jam labai padėjo atgauti jėgas ir tikėjimą gyvenimu. „Jaučiu, kad šio projekto man labai reikėjo – jis atėjo gyvenime labai sunkiu momentu. Paskutiniais metais jaučiuosi išlindęs iš asmeninės olos. O čia bendrauju su žmonėmis, kurie tave lyg ir vertina, lyg ir myli, tave įkvepia. Tai – labai didelė atgaiva“, – pasakos jis.

Kaip Simo ir Indiros santykiai klostytis toliau? Ar jiems pavyks repetuoti taip, tarsi nieko nė nebūtų buvę? Ar Indira kada nors norėtų aplankyti Simą Lietuvoje? Visa tai sužinosime jau šį sekmadienį.

Tiesa, išbandymas lauks ne tik Simo ir Indiros, bet ir visų likusių porų. Visi projekto dalyviai grįš šokti į įspūdingo grožio Santa Maria paplūdimį. Tai – vieta, kurioje jie pirmąkart improvizavo. O šį sekmadienį visa tai jiems teks pakartoti ir vėl! Tačiau šįkart kartelė užkelta kur kas aukščiau. Ar jiems pavyks sublizgėti? Kuri pora pelnys daugiausiai balų, o kuri neįtikins komisijos ir atsiras prie iškritimo ribos?

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3, o dar daugiau neįtikėtinų kelionių – laidoje „Salsamanai. Kuba“ naujos kartos televizijoje Go3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: