Projekto „Lietuvos talentai“ intriga atskleista: paaiškėjo, kas užims trečiąją teisėjo kėdę

Pavasarį į televizijos ekranus sugrįžta ilgai lauktas, mylimas, didžiausius gabumus turinčių žmonių projektas „Lietuvos talentai“. Metai iš metų populiariausias pasaulyje televizijos šou stebina žiūrovus talentingųjų pasirodymais. Lietuva – ne išimtis. TV3 projekte itin svarbų vaidmenį vaidina ir šou teisėjai – scenos profesionalai sprendžia, kuris dalyvis privalo savo talentą parodyti didžiulei miniai žmonių, o kam dar reikėtų pasistengti, tad jų žodis – lemiamas.

Šį sezoną TV3 žiūrovų laukia intriguojanti naujiena. Prie jau pamiltų „Lietuvos talentų“ teisėjų – TV laidų vedėjo, humoristo Justino Jankevičiaus ir atlikėjo, hitų autoriaus ir mylimiausio žaidimo „galvOK“ vedėjo Marijono Mikutavičiaus jungiasi žavi kolegė, ir pati turinti net ne vieną talentą. Tai – aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė. Laidą ves nepakeičiamas ir šmaikštus duetas, Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Naujoji teisėja I. Jankauskaitė pasakoja, kad į visas gyvenime pasitaikančias situacijas stengiasi reaguoti kuo įmanoma ramiau. Galimybė tapti „Lietuvos talentų“ teisėja žinomai moteriai nebuvo išimtis. Su nedidelėmis pertraukomis televizijoje praleidusi 20 metų, I. Jankauskaitė darbą „Lietuvos talentuose“ priima kaip natūralų savo mylimos veiklos tęstinumą.

„Vis pasitaiko pačių įvairiausių pasiūlymų, todėl džiaugiuosi, kad pagaliau vienintelis kriterijus – sutikti ar ne – yra paprasčiausio įdomumo faktorius. Įdomu ar ne? Norisi dirbti be kompromisų ir tame darbe būti savimi. Todėl ir sutikau, nes man – įdomu. Projekte noriu džiaugtis naujomis partnerystėmis ir bendromis jėgomis sukurti gerą „Lietuvos talentų“ sezoną“, – pasakoja I. Jankauskaitė.

Kaip vieną svarbesnių kriterijų, dėl ko panoro prisijungti prie projekto, kino, teatro ir televizijos aktorė pamini kitus šou teisėjus – Marijoną Mikutavičių ir Justiną Jankevičių. Žinoma moteris projekto komandą vadina puikia ir mano, kad eteryje jiems tikrai nepritrūks žodžių, juokų ir profesionalumo.

„Niekada neteko būti scenos partneriais su Marijonu. Šią spragą būtina užpildyti! O su Justinu kadaise esame dirbę „Chorų karuose“. Iš tos trumpos patirties buvo aišku – verta pratęsti. Džiaugiuosi, kad tam pasitaikė puiki proga“, – šypsosi naujoji šou teisėja.

I.Jankauskaitė įsitikinusi, kad tikruosius talentus įžvelgti padės ir tam stipriai pasitarnaus jos pačios profesinės žinios: ilgametė patirtis kine, teatre, televizijoje bei muzikos scenoje. Žinoma, visada pagelbėja ir intuicija – būtent ji I. Jankauskaitei padeda pajusti talentą tada, kai prie jo dar „nepajungtas“ atkaklus darbas.

„Kol kas akivaizdu tik viena – kokia bebūčiau, vis tiek kažkam būsiu nieko nesuprantanti „kvanka“, o kažkas džiaugsis, kad būtent mano akys, ausys, širdis ir siela pamatė ar išgirdo tai, ko nepastebėjo kiti. Tikiu, kad šiame projekte gali būti visokių dalyvių –  tiek su scenine patirtimi, tiek ir tiesiog bandančių avantiūristiškai pagauti savo šansą. Abu scenarijai geri!“ – sako žiūrovų itin mylima scenos žvaigždė.

Tapti projekto „Lietuvos talentai“ dalyviu yra labai paprasta. Tereikia užpildyti anketą ir laukti, kol susisieks šou kūrybinė komanda. Pagrindinis prizas – ne tik galimybė parodyti savo talentą visai Lietuvai ir šitaip pelnyti garbę bei žiūrovų simpatijas, bet ir 10 tūkst. eurų. Projekte šiemet ypatingai laukiami turintys išskirtinius talentus. Tai – cirko artistai, akrobatai, magai, gyvūnų dresuotojai ir kiti. Būkime „skirtingai nuostabūs“ kartu ir išdrįskime parodyti net ir slapčiausius savo talentus!

Didžiausi „Lietuvos talentų“ gerbėjai kviečiami stebėti šou atrankas. Filmavimai vyks „Avia Solutions Group“ arenoje, vasario 16, 17, 23 d. 13 val. ir 18 val. Dalyvavimas nemokamas.

„Lietuvos talentai“ – jau greitai, tik per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: