Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademijos nuotr.

Puikūs Ignalinos plaukikų startai

Daug gerų emocijų ir puikių startų būta savaitgalį vykusiose ,,Regionų taurės“ ir Meistrų čempionato varžybose. ,,Džiaugiuosi, kad šie du renginiai puošia mūsų plaukimo bendruomenę ir suteikia daug džiaugsmo plaukikams, jų tėveliams, treneriams bei mūsų plaukimo meistrams“, – teigia Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademijos vadovas, šių varžybų direktorius Eugenijus Rakitinas.

Ignalinos plaukikų pasiekimai šiose varžybose: Kornelija Jankovičiūtė trečią kartą iš eilės tapo geriausia Regionų taurės plaukike tarp 2010 metų gimimo mergaičių, ji puikiai praplaukė 200m l/st, kur užfiksavo savo naują asmeninį rekordą – 2 min. 18,85 sek. Tigran Amiryan ženkliai gerino visus savo asmeninius rekordus bei iškovojo du medalius (100m l/st jo rezultatas 1 min. 01,61 sek. ir 440 reitingo taškų). Po vieną bronzos medalį pridėjo Augustė Rakitinaitė, Deividas Žilėnas ir Luka Neciunskaitė. Kombinuotoje mix estafetėje tarp 2010 ir jaunesnių plaukikų Tigran, Kornelija, Nojus Vaitkevičius ir Elžbieta Zaleckytė nusileido tik Palangai ir iškovojo sidabro medalius. Tokioje pat estafetėje tik ,,Open“ grupėje Rokas Ervinas Česūnas, Emilija Vasiljevaitė, Augustė bei Deividas iškovojo trečiąją vietą, į priekį praleidę tik Marijampolės ir Utenos komandas.

Puikiai pasirodė kartu su mumis stovykloje Egipte dalyvavę Ema Jakštonytė iš Utenos DSC (200m l/st 2 min. 18,24 sek. ir 544 reitingo taškai, sidabro ir bronzos medaliai) bei Julius Galvydis iš Rokiškio KKSC (100m l/st 59,51 sek., įvykdytas MP4 ir 488 reitingo taškai).

Asmeninius rekordus gerino ignaliniečiai Adrijus Krikščionaitis, Gabriel Audronis, Jonas Polita, Kasparas Leleika, Vakarė Rakitinaitė, Orestas Palenčius, Urtė Oškinytė, Vytis Šidlauskas.

Po ,,Regionų taurės“ varžybų dar kažkiek jėgų išsaugojęs į Girstučio baseiną šoko ir treneris Eugenijus Rakitinas bei sugebėjo pademonstruoti aukšto lygio rezultatus.