Foto Algimanto Stalilionio

Puikus vakaras Stipruolių kaime

Sausio 19 d. vyko Panevėžio žygeivių klubo susirinkimas pas Rasmą ir Virginijų Buzus Stipruolių kaime. Labai įtaigiai apie Stipruolių kaimą, jo vardo atsiradimą kalbėjo šeimynos mama Rasma. Prieš šimtmetį toje vietoje buvo ruošiamasi matuoti sklypus savanoriams. Atvyko matininkas, bet buvo labai labai šlapia. Tuomet vienas vyras nešė žemės matininką, žemės buvo sumatuotos. Nuo to momento kaimas pavadintas Stipruolių kaimu.

Susiėjime gausiai dalyvavo žygeiviai su šeimomis, buvo svečių iš Kauno, Trakų, Panevėžio. Aptarti praėjusių metų renginiai, žygiai, išvykos. Daug pasiūlymų dėl šių metų veiklos sulaukta iš dalyvių, sudėliotas metinis planas su renginiu ir ne vienu vyksiančiu kas mėnesį.

Klausėmės žygeivio, skaitovo Juozo Braidoko skaitomų eilių. Prieš padovanodamas gausybę knygų sudominančiai kalbėjo susiėjime dalyvavęs rašytojas Edmundas Malūkas. Žygių aptarimas ir ateities planai toliau buvo svarstomi prie pačių ir šeimininkų padengtų stalų.

Po to laukė staigmena – visi tos šeimynos gyventojai mus surengė koncertą. R. ir V. Buzų visi šeimynos nariai groja Miežiškių pučiamųjų orkestre „Ciongs“. Repeticijos dažnai vyksta namuose arba Miežiškiuose, tada dar prisijungia keletas muzikantų. Tą vakarą chorui vadovavo jauniausia R. ir V. Buzų dukra, pati grojanti – muzikė Eglė. Aš suskaičiavau devynis muzikantus. Nebuvo į manoma atsilaikyti nešokus. Visi dalyviai įsijungė į vakarėlį – vieni grojo, kiti šoko. Tiesiog likom sužavėti vakaro pasibaigimu.

Ona Striškienė, Panevėžio žygeivių klubo narė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: