Pumpėnai tapo Lietuvos krepšinio sostine

Šių metų liepos 15d. pusdieniui Pumpėnai tapo Lietuvos krepšinio sostine. Kasmetinė vidurvasario šventę miesteliui dovanojo nepakartojamas emocijas, naujus potyrius bei puikų sportinį reginį. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ išjudino ne tik Lietuvą bet ir subūrė Pumpėnų bendruomenę nelikti abejingais.

Vidurvasario 3×3 krepšinio turnyras yra šios kampanijos dalis. Turnyro dalyvius sužavėjo pagrindinis tikslas – visas surinktas lėšas paaukoti Pumpėnų kunigo Domingo organizuojamoms vasaros stovykloms ir Rimanto Kaukėno paramos grupei.

Paramos grupės misija – stengtis patobulinti gyvenimą vaikams, turintiems gyvybiškai pavojingų sveikatos sutrikimų, ir praturtinti jų patirtį viltimi, stiprybe ir džiaugsmu.

Šventę atidarę kunigo Domingo Avellanedos kalba bei tautiška giesme, kuri skambėjo visomis miestelio gatvėmis. Rekordinis skaičius komandų, kurių buvo daugiau nei trisdešimt, visą pusdienį liejo prakaitą krepšinio aikštelėje, kol išsiaiškino kas yra stipriausi ir verti nugalėtojų titulo. Šventės metu netrūko pramogų ir nuoširdžių šypsenų.

Dalyviai ir žiūrovai džiaugėsi Pumpėnų autoserviso įsteigtomis Emovents pramogomis, mėgavosi Benigno Grybausko jausmingu ir profesionaliu pasirodymu, jaunieji šventės dalyviai varžėsi riedžių lenktynėse, lėkščiasvydžio, janga kaladėlių, dėlionės rungtyse.

Pumpėnų bendruomenė ir individuali įmonė “Mandva” visus vaišino kareiviška koše, arbata bei vaisiais. Renginio puošmena tapo Lietkabelis Dance Team, kurios padovanojo ne vieną šokį žiūrovams. Kraują stingdė “Panevėžio parasparniai” pasirodymai, kurie stebino šventės dalyvius įvairiais triukais ore.

Renginio metu tylos minute buvo prisimintas nuo onkologinės ligos miręs Justinas Kairys, o jo atminimui turnyre varžėsi Justino draugų komanda „Būk geras“, renginio dalyviams buvo priminta kokia svarbi ir reikalinga yra kaulų čiulpų donorystė. Šventei artėjant į pabaigą Sportcup.lt taures į viršų kėlė Adorma – roletai ir kitos žaliuzės Jums komanda, o jaunimo grupėje nesulaikomi buvo Dream team komanda iš Panevėžio.

Organizatoriai nori padėkoti visiems dalyvavusiems taip pat visiems, kurie nepatingėjo ir atvyko palaikyti komandų, pasiklausyti muzikos, papramogauti ar paskanauti košės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: