Pumpėnuose vyks ateitininkų organizuojama akademija

Vasario 7-9 d. Pumpėnuose (Pasvalio raj.) vyksta Moksleivių ateitininkų organizuojama akademija „Ateikite, nes čia gera“. Šiuo renginiu, jauni žmonės skatinami jungtis į bendruomenines ir organizacijas, nes tai padeda jiems patieks geriau pažinti save, kūrybiškai ir aktyviai veikti aplinkoje, kurioje gyvena. Akademijos metu taip pat bus pristatoma ateitininkų organizacijos veikla ir jos svarba ugdant pilnutinę jauno žmogaus asmenybę.

Renginio ašis – paskaitos ir kūrybinės veiklos, kuriose dalyviai su kviestiniais lektoriais bei studentais ateitininkais ieškos atsakymų, kaip geriau pažinti save, atskleisti savo kūrybiškumą, kaip savo talentais būti naudingais kitiems. Apie bendruomenės ir organizacijos svarbą jaunam žmogui kalbės Panevėžio bendruomeninių šeimos namų koordinatorė Roberta Daubaraitė-Randė. Su Ateitininkų federacijos veikla supažindins ateitininkė Inesa Čaikauskienė. Savo istorija apei veiklą organizacijoje ir įtaką atpažįstant pašaukimą dalinsis Motiejus Krutulis, šiuo metu Italijoje studijuojantis seminaristas. Jaunuolius renginyje globos Pumpėnų parapijos klebonas ateitininkas kun. Domingo ir Įsikūnijusio žodžio kongregacijos broliai bei seserys.

Šeštadienio vakarą, likus savaitei iki Vasario 16-osios iškilmės, moksleiviai bus pakviesti į šventinį pokylį, kurio metu bus klausomasi šventinės kalbos, vyks talentų vakaras, loterija, o vakaras bus užbaigtas bendru visų dalyviu šokiu.

Ateitininkų organizacijai minint 110 metų jubiliejų Seimas 2020 m. paskelbti Ateitininkų metais. Vieno iš organizacijos vadų kun. Arvydo Žygo pasakyta mintis „Ateikite kurti“ yra pasirinkta kaip metų šūkis, kviečiantis Lietuvos visuomenę jungtis į aktyvų kūrybinį procesą dėl šalies ateities ypatingai akecentuojant jaunų žmonių ugdymo pagal krikščioniškas vertybes svarbą.

 Ateitininkai – viena gausiausių ir ilgiausiai veikianti jaunimo organizacija, ugdanti stiprią tautinę ir katalikišką savimonę turinčius jaunuolius, gebančius aktyviai ir kūrybiškai reikštis įvairiose gyvenimo srityse.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: