Asm. nuotr.

R. Juknevičienė: „ELP frakcija remia būsimą Ukrainos narystę NATO“

Š. m. rugsėjo  7 d. Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto (AFET) narys Andrius Kubilius ir ELP frakcijos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė dalyvaus AFET ir Saugumo ir gynybos pakomitečio posėdyje, kuriame apsikeis nuomonėmis su NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu.

ELP frakcijos vicepirmininkė užsienio reikalams ir saugumui R. Juknevičienė pažymi, kad frakcija remia būsimą Ukrainos narystę NATO.

Vakarai suinteresuoti, kad po karo Ukraina artimiausiu metu taptų NATO nare. ELP frakcijos nariai pakartos šią poziciją per ketvirtadienį vyksiančius debatus su NATO generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu jungtiniame Parlamento Užsienio reikalų ir Gynybos komitetų posėdyje.

„Mums, NATO ir ES narėms, Ukraina reikalinga taip pat, kaip ir Ukrainai reikia mūsų. Kartu esame daug stipresni. Ukraina savo drąsa ir kova gina demokratines vertybes – Ukraina yra faktinė NATO narė, fronto linijose ginanti aljansą nuo Rusijos agresijos. Dabar liko tik formalumai. Anksčiau ar vėliau dėl jų bus susitarta“, – tvirtina R. Juknevičienė.

Diskusija vyks po NATO viršūnių susitikimo Vilniuje, kuriame valstybių vadovai Aljanso narės dar kartą patvirtino įsipareigojimą transatlantiniam ryšiui, vienybei ir solidarumui kritiniam tarptautinei taikai ir stabilumui metu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: