R. Juknevičienė (Asm. archyvo nuotr.)

R. Juknevičienė: „Europos lyderiai gali įeiti į istoriją kaip tie, kuriems pavyko įveikti kruvinus režimus“

Europos Parlamento narė, ELP frakcijos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė trečiadienį Strasbūre vykusioje plenarinės sesijos diskusijoje dėl Irano atakos prieš Izraelį pažymėjo, kad Iranas pirmą kartą istorijoje išdrįso tiesiogiai užpulti Izraelį dėl dviejų priežasčių: pirmoji – blogėjanti padėtis Ukrainoje, Rytų fronte. Antroji, pasak europarlamentarės, politinės valios ir lyderystės trūkumas Vakarų fronte, įskaitant Vašingtoną.

„Diktatorių teroristų aljanso akyse JAV atrodo susilpnėjusios, o jų lyderystė silpsta. Dėl šios priežasties jie kelia galvas ir puola. Štai kodėl pastarieji JAV Kongreso sprendimai turi egzistencinę reikšmę“, – teigė R. Juknevičienė.

Pasak EP narės, demokratinis pasaulis įžengia į politinio vakuumo laikotarpį, nes JAV vyks prezidento rinkimai, o čia, Europoje, – Europos Parlamento rinkimai.

„Politinis vakuumas yra išbandymas demokratijai apskritai ir pagunda teroristinėms valstybėms.

Tačiau istorijos vadovėliuose bus minimi ne tie, kurie laimėjo šių metų rinkimus, o tie, kurie nesugebėjo nugalėti teroristų Rusijoje, Irane ir Šiaurės Korėjoje, nors turėjo visas galimybes“, – pabrėžė R. Juknevičienė.

Ji teigė vis dar tikinti, kad „mes, Europos Sąjunga, kartu su savo sąjungininkais galime tai padaryti.

Kad mūsų lyderiai gali įeiti į istoriją kaip tie, kuriems pavyko įveikti kruvinus režimus“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: