Asm. nuotr.

R. Juknevičienė: „Kviečiu Putino nevadinti prezidentu, nes jis yra nelegitimus“

Europos Parlamento narė, ELP frakcijos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė Briuselyje vykusioje plenarinės sesijos diskusijoje trečiadienį pažymėjo, kad Rusijoje senokai nebėra rinkimų, o kovo mėnesį vykusi procedūra nebuvo rinkimai.

„Tai psichologinė KGB tipo operacija prieš savus piliečius. Galima tai vadinti ir linksmai – Potiomkino rinkimais“, – sakė EP narė.

Nors, pasak R. Juknevičienės, galima pajuokauti, kad SSRS laikais per taip vadinamus rinkimus nors konservuotų žirnelių padalindavo, tačiau linksmumo maža.

„Tebežūsta ukrainiečiai, tebedaužomi Ukrainos miestai. Šios rinkimais vadinamos specioliosios operacijos išvakarėse lagerio tipo kalėjime Arktyje mirė Aleksejus Navalnas. Žmogus, kurio Putinas bijojo ir todėl jį nukankino“, – teigė europarlamentarė.

Jos teigimu, Putinas bijo tikrų rinkimų, nes bijo savo žmonių, todėl pats didžiausias  rusofobas yra Putinas.

„Kviečiu demokratinio  pasaulio lyderius nevadinti Putino prezidentu, nes jis tokiu dabar jau tikrai nėra. Jau vien todėl, kad rinkimų operacija vyko okupuotose Ukrainos teritorijose. Putinas Rusijoje kuria 21 amžiaus totalitarizmą, paremtą neapykanta, agresija, prievarta“, – pabrėžė R. Juknevičienė.

ELP frakcijos pirmininkė įsitikinusi, kad šis kolonijinis  imperinis režimas anksčiau ar vėliau žlugs ir dar kartą pakvietė nustoti bijoti Putino.

„Tegu jis bijo mūsų, tegu jis bijo demokratijų. Mums reikia ne tik Ukrainos pergalės strategijos ir koalicijos jai pasiekti. Mums reikia drąsios koalicijos Putinui nugalėti. Tokios, kokia buvo sukurta Hitleriui įveikti“, – kalbėjo R. Juknevičienė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: