R. Račkauskas: Dėl aukštojo mokslo perspektyvų Panevėžyje privalome įgyvendinti kompleksines priemones

Penktadienį Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas reaguodamas į Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) parengtą universitetų tinklo 2020-2025 m. viziją surengė pasitarimą, kuriame dalyvavo LR Seimo nariai, regionų savivaldybių vadovai ir jų atstovai, bendradarbiavimo deklaraciją dėl švietimo kokybės Aukštaitijos regione gerinimo dar 2014 m. pasirašiusių įstaigų vadovai.

„Džiaugiuosi aiškia Seimo narių pozicija, kad Panevėžio, kaip regiono centro vystymui, būtinos aukštosios mokyklos. Parlamentarai patikino, kad ši Vyriausybė atsisuks į regionus ir juos stiprins, taigi aukštosios mokyklos Panevėžyje, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas bei Panevėžio kolegija, turi išlikti ir stiprėti. Tik įgyvendindami kompleksines priemones, galėsime kurti aukštojo mokslo perspektyvą regione“, – sakė Panevėžio miesto meras R. Račkauskas.

Pasitarime dalyvavo KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto, Panevėžio kolegijos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos Panevėžio miesto skyriaus, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Panevėžio profesinio rengimo centro, Panevėžio verslo konsultacinio centro, Panevėžio pramonininkų asociacijos, Panevėžio teritorinės darbo biržos, Panevėžio verslininkų asociacijos, Panevėžio darbo rinkos mokymo centro, Užsienio investuotojų asociacijos vadovai, LR Seimo nariai P. Urbšys, B. Matelis, G. Kildišienė, bei Panevėžio, Pasvalio, Biržų ir Rokiškio rajonų atstovai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: