R. Račkauskas: privalome išsaugoti stiklo įmonę ir darbuotojus

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas su pavaduotoju Aleksu Varna lankėsi AB „Klar Glass Lietuva“ (stiklo fabrike), kur susitiko su generaliniu direktoriumi Arturu Janu Wozniaku ir technikos direktoriumi Vytautu Žekoniu.

Panevėžio apžiūrėjo gamybines patalpas, susipažino su gamybos procesu, atliekamais darbais, įmonės veikla ir perspektyvomis, kalbėjosi su darbuotojais.

„Vadovai neabejingi bendrovės likimui, siekia išlaikyti gamybą ir žmones. Labai gaila, kad konkretaus sprendimo nėra priėmę akcininkai. Panevėžyje dirba geri specialistai, įdiegtos modernios technologijos, valdymo sistemos, todėl gamykla turėtų išlikti ir veikti“, – teigia meras R. Račkauskas.

Miesto vadovai pažadėjo kuo skubiau kreiptis į AB „Klar Glass Lietuva“ akcininkus, išreikšdami savo poziciją dėl įmonės ir jos darbuotojų likimo, prašydami tęsti veiklą, nes tai svarbu miestui.

„Mes galime tik pareikšti miesto poziciją apie šios gamyklos svarbą miestui ir jos vadovų pastangas išlaikyti ją ir čia dirbančius žmones“, – sakė R. Račkauskas.

Įmonės generalinis direktorius A. J. Wozniakas pasidžiaugė, kad Savivaldybės vadovai susirūpino stiklininkų likimu. Kartu pasakė, kad per penkis jo vadovavimo įmonei metus aukščiausios miesto valdžios atstovai apsilanko bene pirmą kartą.

Gamyklos vadovai patikino tiksliai nežinantys akcininkų derybų su potencialiais investuotojais eigos.

Šiuo metu AB „Klar Glass Lietuva“ dirba apie 330 žmonių. Pasigirdus gandams apie bankrotą, specialistai pradėjo įmonę palikti.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: