TV laidos nuotr.

R. Šakalytė, R. Norvilė ir I. Starošaitė apie tikrąjį grožį: „Kad spindėtum iš išorės, turi jausti džiaugsmą viduje“

Kad oda būtų sveika ir švytinti, labai svarbu gauti pakankamai hialurono rūgšties, vitaminų, mineralų bei kolageno, kurie palaiko elastingumą bei drėkinimą ir yra svarbūs sąnarių, kaulų, sausgyslių ir kraujagyslių būklei.

Medicinos ir sveikatos aktualijų laidoje „Sveikas rytojus“ dietistė, Giedrė Arlauskė pasakojo, kad baltymas kolagenas sudaro net 75 procentus visos odos masės ir yra svarbiausia ląstelių statybinė medžiaga. Būtent dėl kolageno stygiaus oda glemba, raukšlėjasi, netgi silpnėja sąnariai.

„Su amžiumi daugelis moterų turi odos sausėjimo problemų, nes natūrali kolageno gamyba mažėja nuo 25 metų amžiaus. Organizme mažėjant kolageno, prastėja odos, plaukų, nagų būklė. Moterys visada nori būti gražios ir sveikos, o grožis ir sveikata yra neatsiejami dalykai“, – kalbėjo dietistė G. Arlauskė.

Kad nenukentėtų nei grožis, nei sveikata G. Arlauskė patarė moterims papildyti mitybą kolagenu. Be to, dietistė pasakojo, kad trikolageno produktų sudėtyje yra vitaminų bei mineralų, kurie skatina ir vidinę kolageno gamybą bei yra labai svarbūs žmogaus organizme vykstantiems cheminiams procesams. Taip pat yra įvairių antioksidantų, kurie yra svarbūs, kad organizmas kuo lėčiau sentų.

Galimybe veiksmingai papildyti organizmą grožio kompleksu jau pasinaudojo daugybė šalies moterų, kurios šešti metai buriasi į per visus Lietuvos miestus keliaujančią kasmetinę Tricollagen produkto veido atranką.

„Trikolageno ambasadorėmis sąmoningai renkamės paprastas moteris. Norime parodyti, kad reikia rūpintis savo išvaizda ir visos moterys gali atrodyti gražios, patrauklios, o jų nuotraukos gali puikuotis žurnaluose, filmuotis reklamose, nors ir visiškai neturi tam patirties. Atrankos dalyvės nebijo parodyti savo amžiaus, raukšlelių ir tai, kad jos ieško sprendimo“, – pasakojo G. Arlauskė.

Pasak dietistės, projekto esmė yra paskatinti moteris rūpintis savimi, suteikti joms daugiau informacijos bei suteikti progą išeiti iš komforto zonos, nes ateiti ir atsistoti prieš komisiją, kurią kaskart sudaro vis kitos žinomos ir įkvepiančios moterys, reikia nemažai drąsos.

„Atvykstančioms moterims norime parodyti, jog kiekviena iš jų yra stipri, o ieškodama savęs per gyvenimą turėtų keliauti drąsiai ir nebijoti iššūkių, nes visų moterų kelionė į save yra įdomi ir išskirtinė“, – kalbėjo G. Arlauskė.

Dietistė pasakojo apie praėjusiais metais organizuotus išskirtinius kastingus, kurių tema buvo susieta su kelionėmis.

„Organizavome trikolageno atrankas kelionių tema – kelionę į gyvenimą, savęs ieškojimą, atradimą, patiriamus nuotykius. Sutikome daug savimi pasitikinčių, drąsių, iššūkių nebijančių, gražių moterų. Tad simboliškai kastingus organizavome su kelionėmis susijusiose vietose“, – sakė pašnekovė.

G.Arlauskė pasakojo, jog atrankos vyksta trimis etapais, o kiekvienais metais yra išrenkamos trys naujos merginos, kurios tampa prekinio ženklo reklaminiais veidais.

„Keliaujame į tris miestus: Kauną, Vilnių bei Klaipėdą, iš kiekvieno jų išrenkame po vieną moterį. Praėjusiais metais, pasirinkę kelionių temą, kastingus vykdėme Kauno oro uoste, Vilniaus traukinių stoties perone bei Klaipėdoje restorane-laive“, – pasakojo G. Arlauskė.

Dietistė džiaugėsi, kad moterys į organizuojamus renginius ateina kaip į šventę. Kasdieninius rūpesčius palikusios nuošalyje moterys džiaugiasi atradusios kažką naujo ir smagiai praleidusios laiką.

„Stengiamės atrinktas merginas integruoti į renginius, kviečiame išbandyti naujus produktus, organizuojame fotosesijas“, – sakė G. Arlauskė.

Dietistė paneigė ir stereotipą, jog prekinio ženklo veidu gali tapti tik nuo podiumo nužengusios gražuolės. Kastinguose dalyvauja žemiškos, charizmatiškos, tvirtą nuomonę turinčios ir patirtimi nebijančios pasidalinti moterys.

„Jauniausia laimėtoja buvo 30, o vyriausia – 63 metų. Į Tricollagen kastingus kviečiame moteris nuo 30 iki 65 metų amžiaus, o didžiausią dėmesį kreipiame į tai, kaip jos savimi rūpinasi, į charizmą bei spinduliuojamą energiją“, – kalbėjo G. Arlauskė.

Pašnekovė pasakojo ir apie trikolageno produktų reklaminio veido vykdytą kastingą Londone, kurio metu susirinko 20 dalyvių, iš kurių visos buvo lietuvės.

„Norėjome tautietėms sukurti šventę. Dalyvės atvyko kartu su draugėmis, kai kurios ir po vieną –  juk kiekvienai moteriai yra smagu būti pastebėta ir įvertinta“, – sakė G. Arlauskė.

Moteris pabrėžė, jog organizuojami kastingai nėra tipiniai, į kuriuos atėjusios, moterys jaučiasi vertinamos. Atrankų tikslas yra pakelti moterų savivertę bei padėti atsiskleisti.

„Visos moterys yra gražios, tik reikia pasistengti tai pamatyti pačioms“, – sakė G. Arlauskė.

Viena projekto dalyvių, užkandinių tinklo įkūrėja, kaunietė Ingrida Bertašavičienė sakė, jog kastingu ji susidomėjo dėka produkto.

„Iš profesionalios dermatologės buvau girdėjusi, kad mano odai trūksta kolageno. Dirbdama stovėjau prie keptuvių, grilio, gruzdintuvių ir aliejus, karštis buvo labai suniokojęs mano veido odą. Atsimenu, buvo antra Kalėdų diena, „žioplinėjau“ internete ir pamačiau apie trikolageno veido atranką. Pasidomėjau apie produktą, labai suintrigavo, tad priėmiau tai kaip iššūkį sau“, – pasakojo moteris.

I.Bertašavičienė sakė pastebėjusi, kad jos oda tapo labiau primaitinta, įgavo žvilgesio, spindesio, apmažėjo raukšlelių, pranyko tiek veido, tiek rankų šerpetojimas.

Viena iš neseniai Vilniuje vykusio atrankos komisijos narių, atlikėja Irena Starošaitė sakė, jog tikslo turėjimas bei noras išbandyti kažką naujo, pasipuošti – įkvepia ir parodo, koks gražus yra gyvenimas.

Atrankoje Kaune komisijos nare tapusi TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva pasakojo vienu metu net pamiršusi, kad turi vertinti atrankoje dalyvaujančias moteris, nes buvo labai įdomu klausytis kiekvienos dalyvės, iš kurių visos – labai skirtingos.

„Pati jaučiuosi pasikrovusi labai geros energijos. Grožis, pirmiausia, yra labiau vidinis. Kai viduje jautiesi gerai, gražiai, tai atsispindi ir tavo išorėje. Tai ir tavo mintys, mityba, poilsis bei savivertės klausimai“, – kalbėjo R. Šakalytė-Jakovleva.

TV laidų vedėja dalinosi patarimais ir skatino moteris atsistoti prieš veidrodį, kelias minutes įdėmiai į save pažiūrėti ir rasti bent jau vieną dalyką, dėl kurio nori save pagirti ir vieną dalyką, už kurį nori sau padėkoti.

Komisijos narių gretas Kaune papildžiusi dainininkė R. Norvilė pasakojo, jog moteriškas kolektyvas, bendravimas tarpusavyje suteikia pozityvumo ir pasitikėjimo savimi.

„Išgirdau tikrai daug puikių minčių ir tik dar kartą įsitikinau, jog kiekviena moteris turi skirti šiek tiek laiko sau“, – sakė R. Norvilė ir pridūrė, jog būtina gerai išsimiegoti, pailsėti, pabūti gamtoje, o kad spindėtume iš išorės, reikia jausti džiaugsmą viduje.

Medicinos aktualijų ir sveikatos laida „Sveikas rytojus“ – sekmadieniais, 12 valandą per TV8!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: