Raguvos gimnazijoje įgyvendintas konkursas „Mūsų šeimos Velykos!“

Šių metų Velykos – kitokios nei įprastai. Jas visi šventėme gerokai mažesniame šeimos rate, tačiau tai netrukdė švęsti linksmai ir šventinė nuotaika vis tiek aplankė mūsų visų namus.

Dar prieš šventę Raguvos gimnazijos 3 klasės mokiniams ir jų šeimos nariams mokytoja Sandra Vaičiulienė paskelbė konkursą ,,Mūsų šeimos Velykos!“. Negalėdami linksmintis drauge, buvo nuspręsta susiburti nuotoliniu būdu. Smalsu buvo suskaičiuoti kiek trečiokų šeimose buvo numarginta margučių. Skaičiai nustebino – keturiolika šeimų numargino net 483 margučius! Vieni margino tik keletą margučių, nes jų šeima nedidelė, kitos šeimos pasiekė rekordus. Štai trečioko Domininko šeima numargino 174 margučius, toks kiekis margučių vienoje pintinėje yra neįprastas vaizdelis!

Kiekvienoje šeimoje buvo išrinktas pats gražiausias margutis. Stebino įmantrios marginimo technikos ir raštai.

Kad ir per atstumą, bet šeimos tikrino ir margučių tvirtumą. Nugalėtoju tapo Tauro brolis Miražas, jis savo išsirinktuoju įveikė dešimt margučių. Tvirtumo paslaptis – margutis neraižytas! Antroje vietoje liko Justo sesė Rugilė. Ji sutriuškino šešis margučius, kuriuos pati, močiutės padedama, numargino.

Ridenimo rungtyje neprilygstamas buvo Domininka. Jo laimėjimas – 22 margučiai vieno žaidimo metu. Dar viena nugalėtoja – Algirdo sesė Greta, surinkusi 12 margučių.

Džiaugsmo, išradingumo, gražių nuotraukų netrūko visose namuose. Tad margomis savo velykinėmis akimirkomis šeimos pasidalija su visais. O sveika konkurencija konkurso metu visus privertė susimąstyti, kaip smagu yra būti drauge, nors ir per ekraną.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: