Raguvos gimnazijoje pamokos mergaitėms

Žmogaus kūnas auga, vystosi ir keičiasi kasdien. Kol mergaitės taps brandžiomis moterimis praeis daug laiko. Šiuo brendimo laikotarpiu jauno žmogaus organizme vyksta daugybė pokyčių, kurie sukelia streso ir nežinomybės. Kažkas su tuo tvarkosi padedant tėvams, mokyklos specialistams, o kai kuriais atvejais tenka ir vieniems susidoroti su tuo.

Kad brendimo laikotarpis nesukeltų nemalonių staigmenų  Raguvos gimnazijoje buvo pravesta pirmoji kūno higienos ir lytinės brandos pamoka „Aš – mergaitė“ 5 kl. mokinėms. Šių pamokų ciklą planuojama dėstyti visoms mokyklos mergaitėms. Mergaitišką pamoką vedė Panevėžio r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Simona Šukė.

Vedamų pamokų  „Aš -mergaitė“  pagrindinis tikslas yra padėti suvokti fizinius kūno pasikeitimus lytinio brendimo laikotarpiu, įsisavinti tinkamos higienos įpročius, išmokti priimti permainas šiuo augimo metu, stiprinti pasitikėjimą savimi ir susipažinti su reikiamomis priemonėmis.

Specialistė mergaitėms  suteikė žinių apie lytinio brendimo laikotarpį, kas keičiasi mergaitės organizme, apie asmens higieną lytinio brendimo periodu bei kasdienę kūno priežiūrą.

Po pamokos mergaitėms buvo įteiktos praktiškos dovanėlės už kurias labai dėkojame „Klorane“ (mini kosmetinės, plaukų balzamai),  „SebaMed“ (prausiklio mėginukai), „GentleDay“  (moteriški įklotai).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: