Raguvos gimnazijos 73-iosios laidos abiturientų išleistuvės

Jie tai padarė! Dvylika metų stengėsi, mokėsi, svajojo, siekė. Paskutinis kartas, kai mokyklos slenkstį peržengia, tam, kad atsisveikintų su mokykla ir atsiimtų brandos atestatą. Prasidės kita kelionė, į dar neatrastus tolius.

Raguvos gimnazijos 21 abiturientas išlaikė brandos egzaminus ir baigė gimnaziją.

Šiemet mokslo metai buvo pakankamai trumpi, dėl rudenį prasidėjusios pandemijos. Ši abiturientų laida, galima sakyti, mokyklą baigė savarankiškai. Mokslo metų pabaigoje dar susitiko su mokytojais konsultacijose ir keliavo laikyti brandos egzaminų. Jiems visai neblogai sekėsi, džiaugiamės už juos ir su jais.

Pirmasis šventinis nusivylimas buvo paskutinio skambučio šventė, kuri neįvyko. Visi ruošėsi, planavo, bet teko jį paminėti nuotoliniu būdu. Viskas išgyvenama! Atestatų įteikimo šventė buvo labai laukta, kuriai ruošėsi abiturientai ir jų tėvai, mokyklos bendruomenė. Ji įvyko, labai graži, stilinga ir jauki.

Šventės metu dvyliktokams išsakyti pozityviausi žodžiai, palinkėta didžiausios sėkmės. Kiekvienam įteiktos, dar nuo paskutinio skambučio, užsilikusios dovanos. Dėkojame: „Inos rankdarbiai“ už rankų darbo žaviąsias gėlytes, „Bičių lobiai“ – degustacinius medaus produktus ir tušinukus, „Margarita“ – dezinfekcinį rankų skystį, „MY Print“ už bloknotus, tušinukus ir maišelius, Agamabox.lt, – dėžutes sausainiams, „Herbitassin.lt“ – pastiles, gerklės purškalą, „Tamošiuko tortai“ už sėkmės linkinčius sausainius-dobilus.

Tegu gyvenimas nebūna praleistų akimirkų serialas!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: