Raguvos gimnazijos abiturientams nuskambėjo kitoks paskutinis skambutis

„Nepamirškit…“gyvenime „…tai, kas svarbiausia, matoma širdimi“.

Saint-Exupery, „Mažasis princas“

Paskutinis… Šiek tiek kitoks, bet visvien šventinis paskutinis skambutis nuskambėjo Raguvos gimnazijos abiturientams. Gegužės pabaiga dvyliktokams būna ypatinga, šiuo metų laiku jie peržengia mokyklos slenkstį ir keliauja gyventi. Gyventi, augti, kovoti… patiems, savarankiškai. Nors laukia dar daug nežinomybės, šiais metais jos prisidėjo dar daugiau, bet jie pasiruošę, jiems pavyks!

Gimnazijos vienuoliktokai išvydę nesikeičiančią pandemijos situaciją nusprendė dvyliktokams šventinę nuotaiką sukurti nuotoliniu būdu. Surinkti mokytojų sveikinimų, dainų įrašai, dvyliktokų linkėjimai mokytojams ir vienuoliktokams. Viskas tobulai sujungta ir transliuota tiesioginės Facebook transliacijos metu. Abiturientai išvydo visus jiems skirtus sveikinimus, džiaugėsi skirtu dėmesiu.

Nors ir kaip norėjosi gyvo bendravimo su mokiniais, mokyklos administracija ilgai galvojo kaip juos nudžiuginti. Taigi pasitelkus draugus, kurie sutiko bendradarbiauti ir prisidėti prie smagios akcijos „Vežame paskutinį skambutį į namus“, buvo suruošti praktiškų dovanų maišeliai, juose dvyliktokai rado: smagią, ryškiaspalvę Feetbites.lt daugkartinę kaukę, Aconitum maisto papildus „Ramybės oazė“ skirtus stresui mažinti (kaip tik prieš egzaminus), Bičių lobiai medaus indelį su tušinuku, Inos rankdarbiai rankų darbo gėlę su saldainiu, Valentis Pharma papildą su mentoliu – Propodezas. Pasiskirstę teritorijas administracijos atstovai prieš transliaciją dovanų maišelius slapta paliko prie kiekvieno dvyliktoko durų. Kažkas išėjo pasilabinti, kažkas pro langą nusišypsojo, visiems padaryta staigmena.

Nuotolinė, bet paskutinio skambučio šventė pavyko, jautėsi pakili nuotaika, dvyliktokai tikrai nebuvo pamiršti, o „apipilti“ dėmesiu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: