Regitra perspėja saugotis sukčių!

Norėdami greičiau išlaikyti vairavimo egzaminus kai kurie šalies gyventojai susigundo interneto skelbimais, siūlančiais galimybę „pirkti“ vietą eilėje. VĮ „Regitra“ atkreipia dėmesį, kad taip galima prarasti pinigus ir laiką.

Būsimieji vairuotojai, prieš laikydami egzaminus „Regitroje“ turi apsišarvuoti kantrybe – eilės čia tarsi gydymo įstaigose, tad iki egzamino tenka laukti mėnesius. Tačiau nekantriausi už pinigus gali vietą eilėje nusipirkti, mat egzistuoja savotiška rinka – apsukruoliai už dideles sumas pardavinėja jau užimtas vietas. Tačiau „Regitros“ atstovai perspėja, kad susigundę tokiais skelbimais gali įkliūti į sukčių pinkles.

Didžiausios eilės laikyti egzaminus „Regitroje“ yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, kur šiais metais, vargu, ar bepavyktų rasti laisvą vietą. Būtent dėl šių priežasčių, Panevėžio filialas sulaukia nemažai atvykstančių iš kitų miestų, kurie egzaminus laiko Panevėžyje, nors gyvena tarkime Vilniuje.

Nemažas procentas laikančiųjų egzaminus yra emigrantai. Daugelis jų į Lietuvą grįžta tik išsilaikyti egzaminus ir tuoj pat grįžta atgal. Anot „Regitros“ atstovo, užsienyje gauti vairuotojo pažymėjimą yra kur kas sunkiau nei Lietuvoje.

Siekdama apsaugoti vartotojų interesus, Regitra perspėja perduosianti informaciją policijai apie nustatytus atvejus, kai registruojantis laikyti egzaminus buvo galimai piktnaudžiaujama pasipelnymo tikslais. Todėl prieš ketinant pardavinėti tariamas egzamino vietas siūloma gerai pagalvoti, ar verta rizikuoti.

 
Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: