Gamintojo nuotr.

„Renault Scenic E-Tech Electric” išrinktas į Europos metų automobilio finalą

2022 m. „Austral”, 2021 m. „Megane E-Tech electric”, o šiemet „Scenic E-Tech electric” vardas tarp septynių finalininkų. Žiuri iš 59 žurnalistų iš 22 šalių, kruopščiai įvertino 28 konkurse dalyvaujančius automobilius ir sudarė galutinį septynių finalininkų sąrašą. Nugalėtojas paaiškės pirmadienį, vasario 26 d., Ženevos automobilių parodoje.

„Renault“ „Scenic“ istoriją rašo jau 27 metus. Automobilis gimė 1996 m. ir sukėlė revoliuciją rinkoje, tai pirmasis kompaktiškas minivenas Europos automobilių istorijoje. Pirmosios kartos „Scenic“ 1997 m. laimėjo prestižinį Metų automobilio apdovanojimą.

Šiandien jis turi visiškai elektrinę galios pavarą ir kuria naujus standartus C segmento šeimos automobiliams, išlaikydamas novatorišką ir į šeimą orientuotą požiūrį. „Scenic“ buvo sukurtas atlikti pagrindinio šeimos automobilio vaidmenį, tinkamas ilgoms kelionėms, savaitgaliams, taip pat atostogoms. Penktosios kartos „Scenic“ transformacija išlaiko novatoriškus bruožus ir yra pozicionuojamas kaip visiškai elektrinis šeimos automobilis, atitinkantis visus poreikius. Jis yra ir kompaktiškas (4,47 m), tinkamas važinėti mieste, ir erdvus, skirtas ilgesnėms kelionėms ir užtikrinantis 625 km ridą (WLTP).

Jau daugiau nei dešimt metų „Renault“ siekia demokratizuoti elektrinį judumą ir padaryti jį prieinamą visiems. „Scenic E-Tech“ sklandžiai įsilieja į prekės ženklo strateginį planą: tai tvariai sukurtas elektromobilis, kuriame gausu naudingų ir intuityvių technologijų. Remdamasi ZOE sėkme, „Renault“ plečia savo pasiūlą C segmente su elektriniais „Megane E-Tech“ ir „Scenic“. Tai du pagrindiniai modeliai, kurie gali paspartinti visiškai elektrinių modelių paplitimą ir toliau įtvirtinti „Renault“ kaip lyderę naujoje tvaraus judumo eroje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: