Panevėžys NOW nuotr.

Renginių platforma „Ką veikti Panevėžyje?“ – informacija apie miesto renginius vienoje internetinėje svetainėje

Miesto gyventojų ir svečių patogumui Panevėžio miesto savivaldybė ir Panevėžio plėtros agentūra „Panevėžys NOW“ pristato renginių platformą „Ką veikti Panevėžyje?“ (www.renginiai.panevezysnow.lt).  Panevėžio renginiams skirtoje internetinėje svetainėje galima rasti visą informaciją apie mieste vykstančius kultūros, meno, sporto renginius, organizuojamas ekskursijas, parodas, edukacijas.

„Džiaugiamės, jog norint sužinoti informaciją apie Panevėžyje vyksiančius renginius nebereikia klaidžioti po įvairius skirtingus puslapius – turime vieningą, specialiai renginiams sukurtą platformą, kuri patogiai prieinama ir miesto gyventojams, ir turistams. Tikimės, kad ilgainiui tai taps įrankiu, padedančiu tiek organizatoriams, tiek dalyviams nepasimesti renginių gausoje“, – sako „Panevėžys NOW“ rinkodaros projektų vadovė Kamilė Niunevaitė.

Turistams ir vietiniams gyventojams, ieškantiems ką įdomaus nuveikti Panevėžyje, taip pat sukurtas ir naujas Facebook puslapis „Ką veikti Panevėžyje?“. Puslapyje pateikiama naujausia informacija apie lankytinus objektus, turistinius leidinius, maršrutus ir kita turistams aktuali informacija.

Renginių platforma ir puslapis „Ką veikti Panevėžyje?“ vystomi įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą turizmo skatinimo projektą „Panevėžio turistinis potencialas: pamatyk, pažink, pasidalink“.

 Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: