Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Respublikinė Panevėžio ligoninė teikia humanitarinę pagalbą Ukrainai

Dėl besitęsiančių konfliktų, humanitarinės pagalbos poreikiai vis didėja, o nesibaigiantis Rusijos karas Ukrainoje turi didelę įtaką šios pagalbos kontekste. Dėl šios priežasties, VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė ne tik palaiko Ukrainą ir žmones, kovojančius už savo laisvę, bet ir teikia pagalbą atstatant sugriautų miestų viešuosius pastatus.

Šį antradienį iš Respublikinės Panevėžio ligoninės į Ukrainą iškeliauja trečioji humanitarinės pagalbos siunta. Šį karta pilnai pakrautas vilkikas pasieks Poltavos miestą. Šios dienos pagalbą sudaro funkcinės lovos su čiužiniais.

Kadangi VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė nuolat atsinaujina, įsigyja šiuolaikiškos ir modernios įvairios paskirties įrangos, tai džiugu, kai naudojimui tinkama įranga bus panaudota ir keičiamas inventorius pasitarnaus kitoms įstaigoms, kurioms jis šiai dienai yra reikalingesnis. Šią pilnai pakrautą puspriekabė sudaro 51 vnt. funkcinė lova ir 51 vnt. čiužinys. Ligoninės humanitarinė pagalba bus naudojami pagal paskirtį socialiniuose, senelių globos namuose.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Mindaugas Čipinys sakė, kad jaučia pareigą padėti nukentėjusiems ukrainiečiams: „Suprantame, kad Ukrainos žmonėms reikalinga parama, kad karo sąlygomis bet kokia pagalba – labai praverčia. Tikimės, kad mūsų supratimas ir palaikymas šį kartą prisidės prie Poltavos miesto bendruomenės sąlygų gerinimo“.

Mes – stiprūs kartu!!!

Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: